امنيت در کشور حاصل زحمات نيروي انتظامي است

به گزارش  پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از خبرنگار مهر، صبح امروز و در آستانه هفته نيروي انتظامي، فرمانده ناجا با رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام ديدار و گفتگو کرد.

آيت الله هاشمي شاهرودي در اين ديدار گفت: يکي از برکات خداوند، امنيت در کشور است که اين مهم، حاصل زحمات نيروي انتظامي است و جاي تشکر دارد

وي افزود: بحث مبارزه با موادمخدر مهم است و از قبل نيز در مجمع مطرح بوده و جا دارد در اين حوزه بيشتر کار شود.

آيت الله شاهرودي در اين ديدار خطاب به سردار اشتري، گفت: شما را از صميم قلب دوست داريم و ان شاء الله توفيقات بيشتري در انجام ماموريت ها نصيب شما شود.

وي با تاکيد بر اينکه موضوع امنيت اجتماعي، يکي از مباحث بسيار مهم است، گفت: يکي از برکات خداوند، وجود امنيت در کشور است که اين مرهون روحيه جهادي و تلاش هاي شبانه روزي کارکنان نيروي انتظامي است که اين مجاهدت ها مصداق بارز حديث قدسي"من لم يشکر المخلوق لم يشکر الخالق" است.

رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام تصريح کرد: تامين و توسعه نظم و امنيت و نيز مبارزه با موادمخدراز موضوعات بسيار مهمي است که در مجمع مطرح بوده و با وجود اقدامات مطلوبي که تاکنون توسط نيروي انتظامي در اين راستا انجام گرفته، لازم است با بهره مندي از تجربيات کشورهاي ديگر در اين زمينه بيشتر کار شود.

تداوم همکاري نيروي انتظامي با مجمع تشخيص مصلحت نظام

سردار حسين اشتري نيز در اين ديدار ضمن تبريک انتصاب ايشان، اظهارداشت: نيروي انتظامي، ظرفيت بالايي براي برقراري امنيت پايدار در کشور دارد که با هدايت هاي داهيانه مقام معظم رهبري حضرت آيت الله العظمي امام خامنه اي عزيز ( مدظله العالي) و نيز تلاش فرماندهان و کارکنان ناجا، گام هاي خوبي در اين راستا برداشته است.

وي به حضور ناجا در کميسيون هاي مجمع تشخيص مصلحت نظام اشاره کرد و افزود: در سياست هاي کلي نظام در خصوص امنيت اجتماعي، موضوعات مهمي مطرح مي شود که بحث آسيب هاي اجتماعي يکي از اين موارد مطروحه و مهم است.

فرمانده نيروي انتظامي  بر همکاري و تعامل مرکز راهبردي و پژوهشگاه ناجا با مجمع تشخيص مصلحت نظام تاکيدکرد.