آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها

لحظه به لحظه با "آخرين تحولات غزه" پس از آرامش 10 روزه از آغاز تلاش‌هاي ميانجيگرانه مصر براي مذاکرات درباره آتش بس دائم در غزه، جنگ غزه با حملات مرگبار رژيم صهيونيستي ازسر گرفته شد.

لحظه به لحظه با "آخرين تحولات غزه" پس از آرامش 10 روزه از آغاز تلاش‌هاي ميانجيگرانه مصر براي مذاکرات درباره آتش بس دائم در غزه، جنگ غزه با حملات مرگبار رژيم صهيونيستي ازسر گرفته شد.

سي ام مرداد ماه،روز جهاني مسجد 21آگوست برابر با ٣٠ مرداد بنا به در خواست جمهوري اسلامي ايران، از سوي سازمان کنفرانس ‌اسلامي به عنوان روز جهاني مسجد نامگذاري شد

عناوين روزنامه هاي امروز 93/05/29 روزنامه هاي امروز چهارشنبه 29مرداد ماه 1393در روزي که جلسه ي استيضاح وزير علوم تحقيقات و فنآوري در مجلس شوراي اسلامي برگزار مي شود بيشتر عناوين خود را به اين موضوع اختصاص دادند.

به مناسبت سالروز کودتاي 28 مرداد 1332/

نتيجه اعتماد به کدخدا/اينجا لندن؛ ساعت دقيقا 12 نيمه شب است/يک کودتاي خيلي بريتانيايي در کودتاي 28 مرداد و به شکست کشاندن نهضت ملي نفت، طراحان کودتا در خارج از مرزهاي ايران با رهبران کودتا در داخل کشور از جمله "شاپور ريپورتر" قرار گذاشتند که در نيمه‌ شب 24 مرداد 1332 با شنيدن پيام رمز "اکنون ساعت دقيقا 12 نيمه شب است" از راديو بي.بي.سي عمليات کودتا و براندازي دولت مصدق تحت عنوان عمليات آژاکس را کليد بزنند.

در آستانه ي استيضاح وزير علوم

سياسي‌کاري در وزارت علوم و سقوط دو پله‌اي ايران در توليد علم اصحاب دانشگاه و نمايندگان مجلس نگرانند که تکرار سياسي کاري هاي دوران اصلاحات در دانشگاه ها، رکود علمي آن دوران را تکرار و روند رشد علمي کشور را مختل کند؛ سقوط 2 پله اي جايگاه ايران در توليد علم، بر ميزان نگراني ها افزوده است.
اخبار شهرستان کیار
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
فرهنگی اجتماعی
یادداشت
هفت روز هفته با روزنامه ها
تفریح و سرگرمی
محل تبلیغ شما
تهدیدات و آسیب های ماهواره
کیار در قاب تصویر
نظرسنجی
بر اساس محتوای ،بروز بودن و مفید بودن شما چه نمره ای به کیار بیدار می دهید؟

 

پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

اوقات شرعی
آمار سایت
امروز
1844
دیروز
7395
هفته
40429
ماه
45517
کل
45517