آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها
آمار سایت
امروز
4205
دیروز
7570
هفته
36921
ماه
561629
کل
561761
 

معاون فرماندار کيار:

افزايش قيمت نان بايد باعث افزايش کيفيت هم بشود هيئتي متشکل از فرمانداري، اداره ي صنعت معدن، تجارت و تعزيرات حکومتي شهرستان کيار از 13باب نانوايي فعال در شلمزار بازديد کردند.

معاون فرماندار کيار:

افزايش قيمت نان بايد باعث افزايش کيفيت هم بشود هيئتي متشکل از فرمانداري، اداره ي صنعت معدن، تجارت و تعزيرات حکومتي شهرستان کيار از 13باب نانوايي فعال در شلمزار بازديد کردند.

متن کامل گزارش بيکاري تابستان ۹۳ مرکز آمار ايران مشروح گزارش بيکاري تابستان ۹۳ را منتشر کرد که بر اساس آن نرخ بيکاري در تابستان سال جاري به ۹.۵ درصد رسيد.

حماسه 9دي از ديدگاه مراجع تقليد و علما مراجع تقليد و علما با اينکه حماسه 9 دي بصيرت و ولايت مداري مردم انقلابي ايران را ثابت کرد تاکيد داشتند: روزهايي مانند 9 دي به عنوان روزهاي حياتي و تاثيرگذار در تاريخ انقلاب اسلامي ايران شناخته مي شود.

برنامه هاي هفته بصيرت در چهارمحال و بختياري اعلام ش همايش « فتنه‌ي ۸۸، خسارت‌ها و آسيب‌ها»، عصر شعر «بصيرت و حماسه»، نمايشگاه « حماسه نهم دي‌ماه» از اهم برنامه هاي هفته بصيرت در استان مي باشد.

9 دي در نگاه رهبر معظم انقلاب اسلامي

آن معجزه‌گري که مردم را در صحنه نگه مي‌دارد، ايمان قلبي و ديني است «...ملت ايران همانگونه که در هشت سال جنگ تحميلي با ابتکار، فداکاري، شجاعت و حضور در صحنه، بر دشمن غلبه کرد، در هشت ماه جنگ نرم هم با عنايت خداوند متعال از خود مهارتي مثال زدني نشان داد و در نهم دي سال گذشته به برکت ياد حضرت سيدالشهدا عليه السلام و با همت، بصيرت، آگاهي، و هوشياري خود، بساط فتنه گران را جمع کرد...»
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
علمی ،فن آوری
جلوه گاه بصیرت
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
ارسال نظر، انتقاد، پیشنهاد و سوژه های خبری

محل تبلیغ شمایادداشت
مجله بیدار

 
دیگر رسانه ها
نظرسنجی
برای اینکه تمایل روستائیان برای ماندن در روستاها بالا رود شما کدام گزینه را پیشنهاد می کنید؟


 

پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

اوقات شرعی

--->