سامانه ارسال و دریافت پیامک بیدار

 
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
9
دیروز
3792
کل
761283
 

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري:

تعمير و مرمت قلعه شلمزار آغاز شد مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري از تعمير و مرمت قلعه شلمزار (قلعه صمصام السلطنه) در استان خبر داد.

مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري:

تعمير و مرمت قلعه شلمزار آغاز شد مديرکل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري چهارمحال و بختياري از تعمير و مرمت قلعه شلمزار (قلعه صمصام السلطنه) در استان خبر داد.

اختلاف‌نظر شديد در افزايش مزد۹۴ کارفرمايان حاضر نيستند بيشتر از ۱۵درصد حداقل مزد سال آينده را افزايش دهند، اما کارگران معتقدند تنها نرخ تورم ملاک تعيين دستمزد نيست و اگر مذاکرات به نتيجه نرسد، مصوبه‌اي را امضا نخواهند کرد.

در آستانه سال نو و خريد ها و جشن هاي نوروزي:

حرمت ايام شهادت حضرت زهرا(س) حفظ شود بوي بهار مي آيد و زمان زيادي تا آغاز سال جديد باقي نمانده است. خانه تکاني ها آغاز شده اند و بازارهاي شهر ها و روستاها روز بروز در حال رونق گرفتن بيش از پيش هستند اما در اين هياهوي آخر سال و جشن هاي نوروزي و ....يادمان باشد حرمت ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) را حفظ کنيم.

اجازه نخواهيم داد تونل‌هاي خلاف اجرايي شوند مصوبه تعيين مرزها در اين استان اجرايي شود نماينده مردم شهرستان‌هاي شهركرد، سامان و بن در مجلس شوراي اسلامي گفت: تکرار مي‌کنيم که با انتقال آب شرب به ديگر نقاط کشور مخالف نيستيم اما اجازه نخواهيم داد که تونل‌هاي خلاف اجرايي شوند و استان را براي هميشه به نابودي بکشد و به طور قطع جلوي آن را خواهيم گرفت.

واگذاري نيروگاه کوهرنگ به چهارمحال و بختياري قبل از امنيتي شدن اجرايي شود نماينده مردم شهرستان‌هاي فارسان، اردل، کيار و کوهرنگ در مجلس شوراي اسلامي با انتقاد از عدم واگذاري نيروگاه کوهرنگ به چهارمحال و بختياري، بيداد لابي‌گري در وزارت نيرو را يادآور شد و گفت: در صورت عدم واگذاري و اجراي اين مصوبه دولت، به طور قطع يک مسئله امنيتي بزرگ در حوزه انتخابيه من رخ خواهد داد.
مجله بیدار
    
 
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
علمی ،فن آوری
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
نظر شما چیست؟
نظرسنجی
در آستانه سال نو وضعیت اقتصادی مردم را چگونه ارزیابی می کنید؟
 

یادداشت
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

اوقات شرعی
اینفوگرافی

--->