آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها

کمپين حمايت از شيخ النمر اسوه جهاد به گزارش همه با هم :حکم اعدام آيت الله شيخ نمر واکنش بسياري از وبلا گنويسان استان س وب رادربرداشت لذا سايت همه با هم تصميم گرفت تابراي حمايت از اسوه جهاد کمپين راه اندازي نمايد :

کمپين حمايت از شيخ النمر اسوه جهاد به گزارش همه با هم :حکم اعدام آيت الله شيخ نمر واکنش بسياري از وبلا گنويسان استان س وب رادربرداشت لذا سايت همه با هم تصميم گرفت تابراي حمايت از اسوه جهاد کمپين راه اندازي نمايد :

موج وبلاگي حمايت از آيت الله نمر باقر النمر به مناسبت صدور حکم اعدام براي مبارز صبور شيعي، آيت الله نِمِر باقر النِّمِر توسط حکومت جلاد و سفّاک عربستان سعودي، به دليل دفاع اين بزرگ مرد شيعه از حق آزادي و حقوق شيعيان عربستان، سايت صداي تو از همه وبلاگ نويسان عزيز سراسر کشور دعوت ميکند تا مطالب و پستهاي خود در حمايت از اين مبارز مظلوم را براي انتشار به سايت صداي تو بفرستند...

کمپين حمايت از شيخ نِمِر آيت الله نمر باقر النمر متولد 1379 هجري قمري در عواميه عربستان و مجتهد شيعه و فعال حقوق بشر عربستاني است . او در پي اعتراضات شيعيان عربستان در سال 2012 بازداشت شد.

سردار نقدي

مرتبط کردن جنايت اسيدپاشي به نهي از منکر مأموريت عوامل رسانه‌اي بيگانه است رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيأت نظارت بر مطبوعات نبايد بگذارند رسانه‌هاي فاسد و غرب‌زده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منکر مرتبط کنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش‌ها بپردازند.

اتومبيل و قسمت‌هاي مشترک آپارتمان در اجراي امر به معروف جزو حريم خصوصي محسوب نمي‌شوند نمايندگان مجلس شوراي اسلامي با خصوصي‌شدن قسمت‌هاي مشترک آپارتمان‌ها و نيز وسايل نقليه جهت اجراي امر به معروف و نهي از منکر مخالفت کردند.
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
علمی ،فن آوری
سرافرازان کیار-ویژه نامه ی 8سال دفاع مقدس
هر روز یک عکس زیبا...
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
محل تبلیغ شما

مجله بیدار
 
 
نظرسنجی
برای اینکه تمایل روستائیان برای ماندن در روستاها بالا رود شما کدام گزینه را پیشنهاد می کنید؟


 

کیار در قاب تصویر
یادداشت
وبلاگ ها چه نوشته اند ...!؟
مجله کیار
دیگر رسانه ها
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

اوقات شرعی
آمار سایت
امروز
1070
دیروز
3460
هفته
23809
ماه
324564
کل
324564