نظرسنجی
با توجه به تاکید استاندار بر اسکان مدیران ادارات و نهادهای دولتی در محل کار خود چند درصد از مدیران کیار در همین شهرستان ساکن اند؟





 

آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
8027
دیروز
12555
کل
1155031
 

براي بهبود وضعيت عشاير:

رسيدگي به امور عشاير و رفع مشکللات آنان در دستور کار فرمانداري کيار قرار گرفت مشکلات عشاير هرستان کيار در فرمانداري شهرستان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

براي بهبود وضعيت عشاير:

رسيدگي به امور عشاير و رفع مشکللات آنان در دستور کار فرمانداري کيار قرار گرفت مشکلات عشاير هرستان کيار در فرمانداري شهرستان مورد بحث و بررسي قرار گرفت.

حاشيه هاي حضور هاشمي در دانشگاه اميرکبير + تصاوير در پي تدارک مسئولان دانشگاه اميرکبير، اکبر هاشمي رفسنجاني به اين دانشگاه آمد در حالي که با استقبال خاص دانشجويان مواجه شد. روز گذشته نيز 200 نفر از دانشجويان مقابل دفتر رياست دانشگاه تجمع کردند و جمعي از اساتيد دانشگاه نيز در نامه اي به هاشمي سوالاتي را از وي مطرح کردند.

همزمان با ايام ارتحال حضرت امام خميني(ره)؛

همايش ولايت مطلقه فقيه، يادگار ارزشمند امام خميني(ره) در شهرستان کيار برگزار مي شود رييس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي چهارمحال و بختياري از برگزاري'همايش امام خميني(ره) احياگر انديشه انتظار در عصر حاضر' در شهرکرد خبر داد.

چرخ زندگي ۶ميليون نيازمند از كار افتاده نمي‌چرخد نيازمندان از كار افتاده تحت پوشش كميته امداد امام خميني (ره) و بهزيستي تنها ماهي ۵۳هزار تومان مي‌گيرند.

هشدار براي استفاده تلفن‌هاي هوشمند/ اطلاعات خصوصي را ذخيره نکنيد پليس فضاي تبادل اطلاعات نسبت به ذخيره کردن اطلاعات خصوصي افراد در گوشي هاي تلفن هوشمند هشدا داد.
مجله کیار

کمپین حمایت از مردم یمن
             
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
اخبار ورزشی
علمی ،فن آوری
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
  شهدا شاخص سال 94
  یادداشت
  پیوند ها
  موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

  دفتر مقام معظم رهبري

  دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

  پايگاه اطلاع رساني دولت

  مجلس شوراي اسلامي

  وزارت خانه ها

  جستجو گر يوز

  استعلام تخلفات رانندگي

  سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

  سامانه گردشگري شهرستان کيار

  اوقات شرعی
  اینفوگرافی

  --->