آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها

دانش آموزان پسر شهرستان کيار رهسپار سرزمين ايثار و شهادت شدند تعداد 200نفر از دانش آموزان و فرهنگيان شهرستان کيار جهت بازديد از مناطق عملياتي غرب و جنوب غرب کشور راهي اين سرزمين ها شدند.

دانش آموزان پسر شهرستان کيار رهسپار سرزمين ايثار و شهادت شدند تعداد 200نفر از دانش آموزان و فرهنگيان شهرستان کيار جهت بازديد از مناطق عملياتي غرب و جنوب غرب کشور راهي اين سرزمين ها شدند.

کمپين حمايت از شيخ النمر اسوه جهاد به گزارش همه با هم :حکم اعدام آيت الله شيخ نمر واکنش بسياري از وبلا گنويسان استان س وب رادربرداشت لذا سايت همه با هم تصميم گرفت تابراي حمايت از اسوه جهاد کمپين راه اندازي نمايد :

موج وبلاگي حمايت از آيت الله نمر باقر النمر به مناسبت صدور حکم اعدام براي مبارز صبور شيعي، آيت الله نِمِر باقر النِّمِر توسط حکومت جلاد و سفّاک عربستان سعودي، به دليل دفاع اين بزرگ مرد شيعه از حق آزادي و حقوق شيعيان عربستان، سايت صداي تو از همه وبلاگ نويسان عزيز سراسر کشور دعوت ميکند تا مطالب و پستهاي خود در حمايت از اين مبارز مظلوم را براي انتشار به سايت صداي تو بفرستند...

کمپين حمايت از شيخ نِمِر آيت الله نمر باقر النمر متولد 1379 هجري قمري در عواميه عربستان و مجتهد شيعه و فعال حقوق بشر عربستاني است . او در پي اعتراضات شيعيان عربستان در سال 2012 بازداشت شد.

سردار نقدي

مرتبط کردن جنايت اسيدپاشي به نهي از منکر مأموريت عوامل رسانه‌اي بيگانه است رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: وزارت ارشاد و هيأت نظارت بر مطبوعات نبايد بگذارند رسانه‌هاي فاسد و غرب‌زده اين جنايت را با مقدسات و واجباتي مثل امر به معروف و نهي از منکر مرتبط کنند و به اين بهانه به تضعيف ارزش‌ها بپردازند.
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
علمی ،فن آوری
سرافرازان کیار-ویژه نامه ی 8سال دفاع مقدس
هر روز یک عکس زیبا...
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
محل تبلیغ شما

مجله بیدار
 
 
نظرسنجی
برای اینکه تمایل روستائیان برای ماندن در روستاها بالا رود شما کدام گزینه را پیشنهاد می کنید؟


 

کیار در قاب تصویر
یادداشت
وبلاگ ها چه نوشته اند ...!؟
مجله کیار
دیگر رسانه ها
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

اوقات شرعی
آمار سایت
امروز
205
دیروز
2966
هفته
24348
ماه
326665
کل
326665