سامانه ارسال و دریافت پیامک بیدار

 
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
2882
دیروز
1860
کل
658031
 

کارگران؛ بي صبرانه در انتظار مصوبه هيات دولت! طبق گزارشهاي موجود بين 3 تا 6 ميليون بيمه شده در کشور اعم از کارگران و بازنشستگان وجود دارد که متقاضي مسکن کارگري هستند.

کارگران؛ بي صبرانه در انتظار مصوبه هيات دولت! طبق گزارشهاي موجود بين 3 تا 6 ميليون بيمه شده در کشور اعم از کارگران و بازنشستگان وجود دارد که متقاضي مسکن کارگري هستند.

عکس معنادار احمدي نژاد در اينستاگرام گفتني است دوازدهم بهمن ماه سالگرد ورود حضرت امام خميني (ره) از فرانسه به ميهمن اسلامي است.

دبير شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان کيار:

215برنامه طي ايام الله دهه مبارک فجر در شهرستان کيار اجرا مي شود دبير شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان کيار از برگزاري 215عنوان برنامه طي دهه مبارک فجر در شهرستان کيار خبر داد.

درباره‌ انگيزه‌هاي سياه‌نمايي گسترده عليه اسلام پرسش و کاوش کنيد/ شناخت مستقيم و بي‌واسطه از دين اسلام به دست آوريد حوادث اخير در فرانسه و وقايع مشابه در برخي ديگر از کشورهاي غربي مرا متقاعد کرد که درباره‌ آنها مستقيماً با شما سخن بگويم. من شما جوانان را مخاطب خود قرار مي‌دهم؛ نه به اين علّت که پدران و مادران شما را نديده مي‌انگارم، بلکه به اين سبب که آينده‌ ملّت و سرزمينتان را در دستان شما مي‌بينم و نيز حسّ حقيقت‌جويي را در قلبهاي شما زنده‌تر و هوشيارتر مي‌يابم.

اين تيم، ملي نبود... ملي؛لقب و عنواني که معمولا اسطوره ها و نخبگان هر کشوري را بدان مفتخر مي کنند و متعلق به همه ي مردم هستند اما در کشور ما گويا اينگونه نيست و ملي شدن چيزي يعني در انحصار قرار گرفتن آن براي شخص يا اشخاص خاص.
السلام علیک یا ابا صالح المهدی (عج الله تعالی فرجه الشریف)

 
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
اخبار سیاسی
آخرین اخبار اقتصادی
اخبار ورزشی
علمی ،فن آوری
کمپین جهانی عشاق محمد(ص)
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
آخرین های علم و فنآوری
  شیشه؟حتی یکیار هم نه!
  سبک زندگی
  نظرسنجی
  از بین نقاط گردشگری بسیار در شهرستان کیار، زیبا ترین و بهترین نقطه ی گردشگری شهرستان کیار از نظر امکانات، چشم انداز و ....را انتخاب کنید   

  یادداشت
  مجله بیدار

   
  پیوند ها
  موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

  دفتر مقام معظم رهبري

  دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

  پايگاه اطلاع رساني دولت

  مجلس شوراي اسلامي

  اوقات شرعی

  --->