پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
اخبار برگزیده

مباهله به چه روزي گفته مي شود ؟+پوستر و اعمال اين روز روز بيست و چهارم ذيحجه روزي است که رسول خدا صَلَّي اللَّهِ عَلِيهِ وَاله با نصاراي نجران مُباهَلَه کرد.

مباهله به چه روزي گفته مي شود ؟+پوستر و اعمال اين روز روز بيست و چهارم ذيحجه روزي است که رسول خدا صَلَّي اللَّهِ عَلِيهِ وَاله با نصاراي نجران مُباهَلَه کرد.

بيانيه آيت الله اسلاميان در اعتراض به اتفاقات شب عيد سعيد غدير در شهرکرد با کمال تأسف مشاهده مي شود بعضي از مسئولان بر خلاف اين مهم که به تعبير امام راحل عظيم الشأن قدس سره تمام مقصد ما مکتب ماست، عمل کرده و بر عمل ضد اسلامي خود اصرار مي ورزند.

تغيير تاکتيک عمليات از رزم به نرم/جبهه هاي خاکي به مدرسه کشيده شد آن روزهاي پر خطر گذشت و دشمن با ملاحظه مقاومت انساني و اسلامي جوانان پس از هشت سال بر سر آتش بس به توافق رسيد اما عمليات را از جبهه ها خاکي به مدرسه ها کشيد مدرسه هايي که فرماندهان آن معلمان هستند تاکتيک عمليات دشمن هم از رزم به نرم تغيير کرد

تصاوير صفحه نخست روزنامه‌هاي 5 مهرماه تصاوير صفحه نخست روزنامه‌هاي سياسي کشور که صبح امروز در پيشخوان مطبوعات عرضه مي‌شود.

اختلاف بين برادران مؤمن هيچ به مصلحت نيست/ به يکي از آقايان توصيه کرديم به صلاح نيست در فلان قضيه شرکت کنيد+صوت رهبر معظم انقلاب فرمودند: يک نفري، يک آقايي آمده پيش من، من هم به ملاحظه‌ي صلاح حال خود آن شخص و صلاح حال کشور به ايشان گفتم که شما در فلان قضيه شرکت نکنيد. نگفتيم هم شرکت نکنيد، گفتيم صلاح نمي‌دانيم ما شما شرکت کنيد. اين را گفتيم. خب يک چيز عادي است.
اخبار شهرستان کیار
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
علمی ،فن آوری
چند رسانه ای
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
اخبار ورزشی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
تا آخر ایستاده ایم
سلام ایرانی
سامانه ارتباط با ما
شهدا سرافراز شهرستان کیار
یادداشت
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام