پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
اخبار برگزیده

گزيده‌اي از زندگي‌نامه و معارفه شهيد شاخص سال ۹۵ محمد منتظرقائم در صحراي طبس بر اثر اصابت ترکش راکت به قلب و قطع دست در حادثه بمباران طبس به دست مزدوران آمريکايي در سال 1359/2/5به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

گزيده‌اي از زندگي‌نامه و معارفه شهيد شاخص سال ۹۵ محمد منتظرقائم در صحراي طبس بر اثر اصابت ترکش راکت به قلب و قطع دست در حادثه بمباران طبس به دست مزدوران آمريکايي در سال 1359/2/5به درجه رفيع شهادت نائل آمد.

استاندار:ميزان مشاركت مردم چهارمحال وبختياري در انتخابات 13درصد بيشتر از كشوراست استاندار چهارمحال وبختياري گفت: ميزان مشاركت مردم در استان در دور اول انتخابات 13درصد بيشتر از حدنصاب كشوري است.

انتخابات مجلس دهم رفراندومي براي اعلام موافقت با دولت و برجام بود استاندار چهارمحال وبختياري با بيان اينكه ريزش مخالفان دولت در انتخابات مجلس دهم بيشتر از ريزش اصولگرايان بود، گفت: اين انتخابات رفراندومي بود تا مردم نظر موافق خود را با سياست هاي دولت و به ويژه برجام اعلام كنند.

نکاتي خواندني درباره پل ورسک به مناسبت 80ساله شدن! پل مشهور ورسک اين روزها وارد هشتادمين سالگرد فعاليت خود شده است. اين پل که در ارتفاعات روستاي ورسک در شهرستان سواد کوه استان مازندران قرار دارد اما چرا مهم است و يک شاهکار مهندسي شناخته مي‌شود؟

تصاوير صفحه نخست روزنامه‌هاي 11 ارديبهشت تصاوير صفحه نخست روزنامه‌هاي سياسي کشور که صبح امروز در پيشخوان مطبوعات عرضه مي‌شود.
اخبار شهرستان کیار
از شبکه های اجتماعی
از چهار گوشه ی ایران
اخبارجهان
علمی ،فن آوری
چند رسانه ای
اخبار استان چهارمحال و بختیاری
هفت روز هفته با روزنامه ها
فرهنگی اجتماعی
تفریح و سرگرمی
اخبار ورزشی
بهداشتی ،درمانی،پزشکی
× بستـن تبلـیــغ
>
سامانه ارتباط با ماشهدا سرافراز شهرستان کیار
نظرسنجی
به نظر شما در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل"، پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار بیشتر چه موضوعاتی را مورد بررسی، تحلیل و اطلاع رسانی قرار دهد؟

 

یادداشت
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه