پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 109063
همزمان با کنگره 2400شهيد استان چهارمحال و بختياري:
پايگاه اطلاع رساني شهدا شهرستان کيار با عنوان "سروقامتان" فعاليت خود را آغاز کرد
تاریخ انتشار : 1394/07/22
نمایش : 1822
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج شهرستان کيار از طراحي و راه اندازي پايگاه اطلاع رساني تخصصي شهدا، جانبازان، رزمندگان و ايثار گران شهرستان کيار خبر داد.
سرگرد حسن بهرامي در گفتگو با پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار گفت: در راستاي حفظ و نشر آثار هشت سال دفاع مقدس، پاسداشت مقاومت و مردانگي و ايثار و شهادت طلبي رزمندگان و دست اندر کاران 8 سال دفاع مقدس که از شهرستان کيار چه در جبهه ها و چه در پشت جبهه از هر کمکي کوتاهي نکردند و معرفي فعاليت رزمندگان و ايثار گران شهرستان کيار در طول سال هاي دفاع مقدس پايگاه اطلاع رساني "سرو قامتان" به آدرسsarv-ghamatan.ir به همت تيم طراحي معاونت فرهنگي اجتماعي ناحيه مقاومت بسيج شهرستان کيار طراحي و راه اندازي شد.
وي در خصوص اين پايگاه اطلاع رساني گفت:طراحي اين سايت مطابق با جديدترين سبک وب با ويژگي هايي همچون
1-طراحي بصورت فلت(Flat)   
2-ريسپانسيو و واکنشگرا (داراي نسخه تبلت و موبايل) 
3-سئو و بهينه شده براي موتورهاي جستجو 
4-جستجوگر پيشرفته شهداي شهرستان با فيلتر هايي نظير انتخاب از روي نقشه شهرستان، نام شهيد، محل تولد ، محل شهادت و عمليات انجام شده
صورت پذيرفته است که به مرور زمان از نظر محتوا و پ از بارگزاري اطلاعات به طور کامل بانک اطلاعاتي خوبي را در خصوص اطلاعات ايثار گران شهرستان کيار در اختيار عموم قرار مي دهد.
فرمانده ناحيه مقاومت بسيج کيار در ادامه خاطر نشان کرد: مطالبي با موضوع سبک زندگي شهدا تحت عنوان «سيره شهدا»، معرفي کتاب هاي دفاع مقدس با عنوان «جبهه کتاب» و وصيت نامه شهدا با عنوان «ايستگاه صلواتي»  از ديگر بخش ها و قسمت هاي  پايگاه سروقامتان است.
انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن