پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 131665
پيکر شهيد مدافع حرم "سرهنگ دوم پاسدار علي طاهري" در ميان اشک و ماتم مشايعت کنندگان تشييع و به خاک سپرده شد
تاریخ انتشار : 1395/01/18 13:58:05
نمایش : 2842
پيکر مطهر شهيد مدافع حرم، سرهنگ دوم پاسدار علي طاهري سرتشنيزي در ميان انبوه اشک و ماتم خانواده و دوستان و آشنايان و همرزمان و حاضران در مراسم تشييع پيکر آن شهيد، تشييع و خاکسپاري شد.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
 پيکر مطهر شهيد مدافع حرم مقدس حضرت زينب سلام الله عليها صبح چهارشنبه 18 فروردين ماه هزار و سيصد و نود و پنج با شکوهي خاص و کم نظير  و بر سر دستان داغدار و عزادار  خانواده،  جمعي از اهالي روستاي شهيد پرور سر تشنيز، جمعي از همرزمان آن شهيد و برخي از مسئولان استان چهارمحال و بختياري و شهرستان کيار تشييع و به خاک سپرده شد.
مراسم تشييع پيکر مطهر شهيد علي طاهري سرتشنيزي از ساعت 11روز چهارشنبه از  ورودي روستاي سرتشنيز تا گلزار شهداي اين روستا آغاز شد که  به دليل حضور بي نظير مشايعت کنندگان و ازدحام جمعيت اين مسير 2 کيلومتري در زماني بيش از 1 ساعت طي شد.
با رسيدن پيکر مطهر شهيد مدافع حرم به گلزار شهدا روستاي سرتشنيز به امامت حجت الاسلام والمسلمين سرافراز مسئول نمايندگي ولي فقيه در سپاه حضرت قمر بني هاشم عليه اسللم استان چهارمحال و بختياري مشايعت کنندگان بر پيکر شهيد علي طاهري نماز گزاردند و زان پس در مراسمي با شکوه پيکر پاک اين شهيد سعيد در جمع همرزمان شهيدش و در گلستان شهداي روستاي سرتشنيز آرام گرفت.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار روستاي سرتشنيز طي سال هاي دفاع مقدس يازده شهيد در راه اسلام و انقلاب تقديم نموده است که با شهادت شهيد علي طاهري تعداد شهدا اين روستا به دوازده شهيد رسيد.
انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن