پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 132369
فرماندار کيار:
اقتصاد مقاومتي تنها راه خروج اقتصاد کشور از رکود
تاریخ انتشار : 1395/03/05 15:29:59
نمایش : 1395
فرماندار کيار در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتي شهرستان کيار اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي را تنها راه خروج اقتصاد کشور از رکود دانست.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
قدمعلي مرداني در جلسه اقتصاد مقاومتي شهرستان كيار با اشاره به پيشرفت هاي دولت در زمينه اقتصادي و رشد ناخالص داخلي و كاهش تورم و بيكاري در سالهاي اخير اظهار داشت:باتوجه به كاهش شديد قيمت نفت در دوسال گذشته و وابستگي اقتصادكشور به صنعت نفت تنها راه برون رفت از ركود اقتصادي، عمل به فرمايشات رهبري و اقدام در جهت پيشبرد اهداف اقتصاد مقاومتي است.
وي افزود:اجراي سياست‌هاي كلي اقتصاد مقاومتي ابلاغ شده از سوي رهبر معظم انقلاب اسلامي، كشور ما را در برابر فشارهاي ناشي از تحريم مصون خواهد كرد.
مرداني با بيان اينكه نظم در امور عمده ترين عامل پيشرفت كشور و شهرستان است افزود: براي محقق شدن اوامر رهبري و اجراي سياست اقتصاد مقاومتي طرح‌هايي پيشنهاد مي‌شود كه عملياتي هستند و با حركت و تلاش و همدلي مي‌توان به آنها دست يافت.
فرماندار شهرستان كياربا تاكيد بر تشكيل ستاد اقتصاد مقاومتي در شوراي اداري شهرستان به عنوان يكي از برنامه هاي در دستور كار فرمانداري اين شهرستان، خاطرنشان كرد: از جمله برنامه هاي آتي حوزه فرمانداري تدوين مصوباتي جامع با حضور مسئولان استاني و دستگاه هاي اجرايي در راستاي پيشبرد اهداف اقتصاد مقاومتي است.
وي شناسايي ظرفيت هاي داخلي كشور و استان را مهم ارزيابي كرد و گفت: نامگذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري در حقيقت عملياتي شدن برنامه ريزي هاي اقتصاد مقاومتي در راستاي رسيدن به خودكفايي است و همه مسئولان بايد در تحقق اين نسخه شفا بخش و تكيه بر پتانسيل هاي درونزا و توليدات داخلي زمينه اشتغالزايي و كارآفريني جوانان را فراهم كنند.
مرداني با اشاره به لزوم فعالسازي كارگاه هاي توليدي و واحدهاي صنعتي موجود در شهرستان، ابراز داشت: بسياري از واحدهاي صنعتي در حالت راكد و نيمه راكد به سر مي برند كه بايد اقدام و عمليات لازم جهت فعال سازي آنها در دستور كار قرار بگيرد.
گفتني است؛ اين ستاد با پيشنهاد مديران و مسئولان شهرستان تا هفته آينده بر مبناي ۱۰ فرمان رهبري و در ۶ كارگروه  تشكيل مي شود.
انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 28بهمن ماه
یک شنبه 29 بهمن ماه
دوشنبه 30 بهمن ماه 
سه شنبه 1اسفند ماه(تعطیل)
شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها
چهارشنبه 2اسفند ماه
پنج شنبه 3اسفند ماه
جمعه  4اسفند ماه
سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام