پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 142705
سريال تصادف در گردنه شلمزار ادامه دارد
تاریخ انتشار : 1395/04/13 15:11:09
نمایش : 2992
تقريبا هفته و ماهي نيست که تصادفي دلخراش و اتفاقي ناگوار در گردنه شلمزار باعث آسيب به مسافران جاده ي شهرکرد شلمزار نشود.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
روز شنبه واژگوني بار يک تريلر در گردنه شلمزار باعث شد ساعاتي تردد در اين محور با مشکل روبرو شود.پس از گذشت 24ساعت از اين حادثه سقوط يک دستگاه پرايد در همان نقطه باعث خسارت شديد به اين خودرو و اُيب به سرنشينان اين خودرو شد.
گردنه شلمزار با قرار گيري در محور ارتباطي شهرکرد، ايذه، اهواز و از سوي ديگرشهرکرد، گهرو، بروجن، لردگان، ياسوج يکي از پر تردد ترين محور هاي ارتباطي استان چهارمحال و بختياري است.
تردد بالا و عدم برخورداري از حداقل استاندارد هاي لازم در ان گردنه باعث شده است اين گردنه به يکي از نقاط حادثه خيز و حادثه ساز محور شهرکرد شلمزار بدل شود.
اگرچه محور شهرکرد شلمزار سال هاي سال است چهارخطه شود اما آنچه شاهد آن هستيم چيز ديگري است و فقز بخش هايي از اين جاده شلوغ 4خطه شده است که يکي از اين قسمت ها گردنه شلمزار است.
متاسفانه در دو نقطه از گردنه شلمزار تصادفات به شکلي چشمگير رخ مي دند که لازم است اداره راه و شهرسازي شهرستان کيار با همکاري مهندسان و صاحب نظران راه نسبت به رفع خطر اين دو نقطه اقدام نمايد.
اولين نقطه حادثه ساز گردنه شلمزار ورودي گردنه شلمزار است که با قرار گيري يک پيچ بسيار تند و همچنين نصب تابلو ورودي شلمزار باعث مي شود تمرکز رانندگان خودروهايي که براي سهولت در بالارفتن از گردنه با سرعت بالا وارد گردنه مي شوند به هم  بخورد و به سمت راست گردنه هدايت شوند و اگر به موقع خودرو خود را متوقف نکنند حتي به پرتگاه حاشيه گردنه سقوط کنند.
ديگر نقطه حادثه ساز اين گردنه پيچ انتهايي گردنه شلمزار است که هم برا خودرو هاي در حال تردد از شهرکرد به شلمزار و هم در مسير بازکشت خطرات و تهديدات بسياري را ايجاد کرده است.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدارشلمزار مرکز شهرستان کيار در 35کيلومتري شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختياري و در مجاورت محور ارتباطي شهرکرد، ناغان، ايذه واقع شده است.
انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام