پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 153913
اعزام روزانه ۲۴ هزار زائر به عتبات عاليات در تاسوعا و عاشورا
تاریخ انتشار : 1395/07/17 11:18:28
نمایش : 946
مديرکل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت از اعزام روزانه۲۴ هزار زائر به عتبات عاليات در تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفت: در صورت انصراف زائران امکان ثبت نام براي اعزام در اين ايام وجود دارد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از خبرگزاري مهر:
محسن نظافتي در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد اعزام هاي ايام سوگواري تاسوعا و عاشورا افزود: بر اساس برنامه ريزي هاي انجام شده اعزام ها را به دو برابر افزايش داديم و بر همين اساس توانستيم روزانه حدود ۲۴ هزار نفر در عراق زائر داشته باشيم.

وي با اشاره به اينکه از ۱۴ استان اعزام هوايي خواهيم داشت، گفت: اعزام هاي زميني نيز به همين نسبت از استان هاي مختلف براي عاشورا و تاسوعا انجام خواهد شد.

مديرکل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت گفت: در اين دوره از سفر، زائران علاوه بر کربلا و نجف به سامرا و کاظمين نيز زائران اعزام خواهند شد و بسته هاي سفر سه، چهار، پنج، شش و هفت روزه و همچنين ۱۰ و ۱۲ روز به انتخاب زائران فراهم شده که آنها مي توانند با توجه به زمان‌شان يکي از اين بسته ها را انتخاب کنند.

نظافتي تاکيد کرد: در حال حاضر امکان ثبت نام وجود ندارد و تنها متقاضيان مي توانند هر روز ساعت ۱۰ صبح به سايت سازمان حج مراجعه و در صورت انصراف و خالي بودن جا زمينه اعزام خود را فراهم کنند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن