پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154702
عزم جزم مسئولان براي احداث 4خطه شلمزار، شهرکرد
تاریخ انتشار : 1395/09/24
نمایش : 1607
جاده ارتباطي شلمزار شهرکرد يکي از شلوغ ترين و متاسفانه پر حادثه ترين مسير هاي ارتباطي در اسان چهارمحال و بختياري است که سالانه محل بروز حوادث و تصادفات متعدد و کشته و مجروح شدن هموطنان مان است که سال ها در نوبت 4خطه شدن باقي مانده است.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
اين روزها اگر از شلمزار به سمت شهرکرد يا برعکس سفر کنيم شاهد اتفاقات جديدي در مسير بين اين دو شهر هستيم.
خوشبختانه وعده هايي که مسئولان و در صدر آنان  استاندار دادند تحقق يافته است و اکنون شاهد آنيم که از سمت شلمزار و از خروجي مرکز شهرستان کيار عمليات تعريض جاده ارتباطي شلمزار شهرکرد آغاز شده است و در فاز اول 4خطه شلمزار شهرکرد نقاط حادثه خيز و پيچ هاي خطرناک اين مسير در حال برش، خاکبرداري و تعريض و اصلاح هستند.
اگرچه کم کم در حال نزديک شدن به فصل زمستان هستيم اما نه سرماي هوا و نه کوتاهي روزها هيچکدام مانع از فعاليت مهندسان و فعالان عرصه ي راه سازي در شهرستان کيار نشده است و شاهد هستيم که از گردنه ي شلمزار تا سه راه تشنيز سه اکيپ در حال فعاليت و رفع موانع تعريض جاده هستند که کمترين حق آنان عرض خدا قوت و خسته نباشيد است.
اين روزها اتفاق خوشآيند ديگري که شاهد آن هستيم حضور نيروهاي زحمتکش راهداري و اداره راه شهرستان کيار در سطح جاده ها هستيم که دوشادوش پيمانکاران بخش خصوصي که در بخش هاي ديگري از جاده ارتباطي مشغول فعاليت هستند در حال انجام عمليات راهسازي و رفع نقاط حادثه خيز مي باشند.
اميدواريم همت مسئولان شهرستان کيار و استان چهارمحال و بختياري در راستاي پيگيري و تکميل اين پروژه آنقدر باشد تا خداي ناکرده در نيمه هاي راه احداث 4خطه شلمزار، شهرکرد متوقف نشود و اين پروژه  نيمه تمام به حال خود رها نشود.
اميدواريم عزمي که باعث شد عمليات احداث 4خطه ي شلمزار شهرکرد آغاز شود  باعث اجراي اين پروژه به بهترين نحو ممکن با رعايت اصول مهندسي، استفاده از بهترين مهندسان و تهيه بهترين طرح ها، در راستاي تحقق چشم انداز بلند مدت در مسير توسعه منطقه با صرف کمترين هزينه هاي ممکن و انجام کار در کوتاهترين زمان گردد تا انشاء الله به فضل الهي، عزم مسئولان و همت عوامل اجرايي با تحويل 4خطه ي شلمزار شهرکرد برگ زرين ديگري از خدمات مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در شهرستان کيار، استان چهارمحال و بختياري و کشور عزيزمان ايران اسلامي ورق خورد.
همچنين اميدواريم مسئولان زحمتکش شهرستان کيار و استاندار استان چهارمحال و بختياري که با اقدامات و پيگيري هاي خود باعث  آغاز عمليات اجرايي 4خطه ي شلمزار شهرکرد  و سوسوي  بارقه هاي اميد  در دل ساکنان استان چهارمحال و بختياري خصوصا اهالي شهيد پرور کيار شدند همچنان محکم و استوار، پيگير ادامه ي 4خطه شلمزار شهکرد به سمت شهر گهرو و ناغان نيز باشند تا اهالي بخش شمالي و شمال غرب شهرستان کيار هم از وجود زير ساخت موثري همچون جاده 4خطه در محل زندگي خود بي بهره نمانند.
مهدي بهزادي تشنيزي
انتهاي پيام/580ک

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن