پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154702
عزم جزم مسئولان براي احداث 4خطه شلمزار، شهرکرد
تاریخ انتشار : 1395/09/24
نمایش : 1413
جاده ارتباطي شلمزار شهرکرد يکي از شلوغ ترين و متاسفانه پر حادثه ترين مسير هاي ارتباطي در اسان چهارمحال و بختياري است که سالانه محل بروز حوادث و تصادفات متعدد و کشته و مجروح شدن هموطنان مان است که سال ها در نوبت 4خطه شدن باقي مانده است.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
اين روزها اگر از شلمزار به سمت شهرکرد يا برعکس سفر کنيم شاهد اتفاقات جديدي در مسير بين اين دو شهر هستيم.
خوشبختانه وعده هايي که مسئولان و در صدر آنان  استاندار دادند تحقق يافته است و اکنون شاهد آنيم که از سمت شلمزار و از خروجي مرکز شهرستان کيار عمليات تعريض جاده ارتباطي شلمزار شهرکرد آغاز شده است و در فاز اول 4خطه شلمزار شهرکرد نقاط حادثه خيز و پيچ هاي خطرناک اين مسير در حال برش، خاکبرداري و تعريض و اصلاح هستند.
اگرچه کم کم در حال نزديک شدن به فصل زمستان هستيم اما نه سرماي هوا و نه کوتاهي روزها هيچکدام مانع از فعاليت مهندسان و فعالان عرصه ي راه سازي در شهرستان کيار نشده است و شاهد هستيم که از گردنه ي شلمزار تا سه راه تشنيز سه اکيپ در حال فعاليت و رفع موانع تعريض جاده هستند که کمترين حق آنان عرض خدا قوت و خسته نباشيد است.
اين روزها اتفاق خوشآيند ديگري که شاهد آن هستيم حضور نيروهاي زحمتکش راهداري و اداره راه شهرستان کيار در سطح جاده ها هستيم که دوشادوش پيمانکاران بخش خصوصي که در بخش هاي ديگري از جاده ارتباطي مشغول فعاليت هستند در حال انجام عمليات راهسازي و رفع نقاط حادثه خيز مي باشند.
اميدواريم همت مسئولان شهرستان کيار و استان چهارمحال و بختياري در راستاي پيگيري و تکميل اين پروژه آنقدر باشد تا خداي ناکرده در نيمه هاي راه احداث 4خطه شلمزار، شهرکرد متوقف نشود و اين پروژه  نيمه تمام به حال خود رها نشود.
اميدواريم عزمي که باعث شد عمليات احداث 4خطه ي شلمزار شهرکرد آغاز شود  باعث اجراي اين پروژه به بهترين نحو ممکن با رعايت اصول مهندسي، استفاده از بهترين مهندسان و تهيه بهترين طرح ها، در راستاي تحقق چشم انداز بلند مدت در مسير توسعه منطقه با صرف کمترين هزينه هاي ممکن و انجام کار در کوتاهترين زمان گردد تا انشاء الله به فضل الهي، عزم مسئولان و همت عوامل اجرايي با تحويل 4خطه ي شلمزار شهرکرد برگ زرين ديگري از خدمات مسئولان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران در شهرستان کيار، استان چهارمحال و بختياري و کشور عزيزمان ايران اسلامي ورق خورد.
همچنين اميدواريم مسئولان زحمتکش شهرستان کيار و استاندار استان چهارمحال و بختياري که با اقدامات و پيگيري هاي خود باعث  آغاز عمليات اجرايي 4خطه ي شلمزار شهرکرد  و سوسوي  بارقه هاي اميد  در دل ساکنان استان چهارمحال و بختياري خصوصا اهالي شهيد پرور کيار شدند همچنان محکم و استوار، پيگير ادامه ي 4خطه شلمزار شهکرد به سمت شهر گهرو و ناغان نيز باشند تا اهالي بخش شمالي و شمال غرب شهرستان کيار هم از وجود زير ساخت موثري همچون جاده 4خطه در محل زندگي خود بي بهره نمانند.
مهدي بهزادي تشنيزي
انتهاي پيام/580ک

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام