پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154756
امام جمعه شلمزار:
برجام حق و باطل را مشخص کرد/ انتخاب نام نا مناسب خيانت به فرزندان و نسل آينده است/ ولايت مداري و دشمن ستيزي شرط راي مان باشد
تاریخ انتشار : 1395/10/03 15:26:17
نمایش : 933
نماز جمعه شلمزار به امامت حجت الاسلام سلطانزاده اقامه شد.
گزارش پايگاه خبري تحليلي کيار بيدار:
حجت الاسلام سلطانزاده در خطبه هاي نماز جمعه شلمزار در سومين روز از زمستان 1395پس از دعوت خود و نماز گزاران به تقواي الهي در بخش اول سخنان خود و در خطبه دوم نماز جمعه به مهمتربن مناسبت هاي پيش رو اشاره کرد و گفت: ۲۳ربيع الاول سالروز ورود  حضرت معصومه به شهر مقدس قم است. شهري که از گزند شيطان در امان است و به فرموده حضرت صاحب الزمان مسجد مقدس جمکران در آن بنا نهاده شد.
امام جمعه شلمزار افزود: حضرت فاطمه معصومه به جهت هجوم حراميان و دست نشانده هاي حکومت ملعون عباسي بيمار شدند که متاسفانه قبل از ديدار حضرت امام رضا عليه السلام و فقط چس از  ۱۷روزتحمل بيماري  در شهر مقدس قم رحلت يافت.
خطيب جمعه شلمزار در ادامه به  ۳دي روز ثبت احوال اشاره کرد و گفتـ: اداره ثبت احوال به عنوان مسئول ثبت تولد و وفات ايرانيان است و يکي از وضايف مهم اين اداره ثبت نام انتخابي فرزندان تازه متولد شده و صدور شناسنامه براي نوزادان است اما متاسفانه کارکنان اين اداره خبر از اتفاقي ناميمون در کشور مي دهند و آن انتخاب اسامي ناشايست و زشت براي فرزندان خود است و حتي اخيرا تشخيص نام هاي انتخابي براي کارمندان ثبت احوال نيز سخت شده است به طوري که  به سادگي نمي توان نام پسر و دختر را از هم تميز داد که خوشبختانه يا متاسفانه يکي از علائم آخرالزمان شباهت مرد و زن به يکديگر است که اين امر در نام ها نيز وارد شده است و اگر ما شيعه هستيم و خود را منتسب به ائمه اطهار مي دانيم چه اسمي بهتر از نام آن بزرگواران براي فرزندانمان است.
حجت الاسلام سلطانزاده به  يک شنبه ۲۵دسامبر ولادت حضرت عيسي عليه السلام هم اشاره کرد و گفت: اهل کتاب که حتي تاريخ دقيق تولد حضرت عيسي عليه السلام را نمي دانند اما مراسمي باشکوه براي ميلاد آن حضرت برگزار مي کنند که لازم است مسلمانان در احترام به مقدسات و بزرگان دين و کشور همينگونه عمل کنند.
ديگر مناسبت مورد اشاره امام جمعه شلمزار تاريخ تشکيل نهضت سواد آموزي در تاريخ  ۷دي 1358 به دستور حضرت امام خميني رضوان الله تعالي عليه  و خدمات ارزنده و ماندگار اين نهاد در کشور اشاره کرد.
حجت الاسلام سلطانزاده در ادامه به مهمترين مناسبت پيش رو در هفته آينده اشاره کرد وگفت: پنج شنبه 9دي روز بصيرت و روز بيمه انقلاب اسلامي روزي بود که در سال 1388بالاخرخ حضور مردم تکليف جبهه باطل را يکسره کرد و مانع از آن شد که فتنه در کشور اسلامي ايران ريشه ببندد.
وي افزود: ۹دي ۸۸انقلابي ديگر بود و بصيرت و حضور مردم باعث شد فتنه به خاک و گل بنشيند
حجت الاسلام سلطانزاده به اشتباه احمقانه و استراتزيک فتنه گران اشاره کرد و گفت:  اهانت احمقانه دشمنان به مقدسات دليل اصلي بصيرت مردم بود و مردم نيز با بهترين اقدام راه پيشرفت بر فتنه گران را بستند.
وي فتنه گران را تروريست خواند و گفت: قطعا فتنه گران سال 1388 ايران اسلامي هدف کنوني  کسانيکه در سوريه در حال ترور و جنايت هستد را دنبال مي کردند که به فضل الهي، رهبري پير فرزانه انقلاب اسلامي و بصيرت مردم فتنه در نطفه خفه شد.
امام جمعه شلمزار به موضوع  برجام هم گريزي زد و گفت: اوباما رئيس جمهور آمريکا در سخناني گفته است آمريکا اطمينان دارد ايران از دستيابي به سلاح هسته اي ناتوان شده است ولي  خدا رو شکر که دانشمندان ما همت کردند ، مسئولان متنبه شدند و فعاليت هسته اي از سر گرفته شد.
وي در ادامه با  اشاره به فرمايشات رهبري که در پاسخ به ياوه پراکني هاي وزير امور خارجه انگلستان در خصوص نسبت دادن عنوان تهديد منطقه به ايران اسلامي که  فرمودند تهديد. منطقه خود انگليس است گفت:- مسلمان بايد قوي باشد، - نبايد سر سازش با کفار داشت و با اتفاقاتي که افتاد همه متوجه شديم جبهه حق کدام است و جبهه باطل کدام پس در برابر کفار عقب نشيني نکنيم. و با بصيرت، دشمن شناسي دوست شناسي و ولايت مداري در انتخابات آينده به کسي راي دهيم که صد در صد تابع ولايت باشد و اگر اتحاد داشته باشيم، متفرق نباشيم و پشتيبان ولايت فقيه باشيم قطعا سربلند مي شويم.
انتهاي پيام/580ک
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام