پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154797
ايوانکوويچ: فقط من و طاهري از ليست نقل و انتقالات خبر داريم
تاریخ انتشار : 1395/10/09 15:57:42
نمایش : 481
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با تاکيد بر اينکه ليست اين تيم محرمانه و فقط من و طاهري از آن خبر داريم، گفتکه بازيکن خارجي را فقط براي آسيا نمي گيريم.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  خبرنگار مهر، برانکو ايوانکوويچ در تمرين امروز پنجشنبه تيم فوتبال پرسپوليس درمورد ليست نقل و انتقالات اين تيم براي نيم فصل گفت: ليست نقل و انتقالات را فقط من و طاهري مي‌دانيم و اين موضوع محرمانه است. فعلاً ۵ بازيکن ما جدا شده است و بايد تيم را تقويت کنيم اما اين موضوع در حال حاضر سخت است، زيرا بازيکنان تحت قرارداد باشگاه‌هايشان هستند و ساير باشگاه‌ها نيز نمي‌خواهند بازيکنانشان را از دست بدهند اما تلاش مي‌کنيم تا بازيکنان خوبي جذب کنيم. تا وقتي که موضوعي قطعي نشده باشد، نمي‌توانيم صحبتي کنيم.

وي افزود: نوراللهي، عاليشاه، آرام‌طبع، شهاب زاهدي و محمدي رحمتي بازيکناني هستند که از پرسپوليس جدا شده‌اند.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در رابطه با شايعه جدايي دو بازيکن اوکرايني پرسپوليس خاطرنشان کرد: اين دو بازيکن، بازيکنان ما هستند و همه آنهايي که قرارداد دارند، بازيکنان ما هستند. در مورد انصاري هم خيلي صحبت‌ها شده است. اين دو بازيکن فعلاً در جمع ما حضور خواهند داشت.

برانکو ايوانکوويچ در خصوص اينکه در چه پست‌هايي قرار است پرسپوليس تقويت شود؟ گفت: حداقل در هر خطوط يک بازيکن خواهيم گرفت. خط دفاع، هافبک و حمله؛ در کل اينکه حداقل چهار بازيکن مي‌گيريم.

وي در رابطه با برگزاري اردوي تيم ملي و اينکه اين موضوع در روند حرکتي پرسپوليس وقفه‌اي مي‌اندازد يا خير؟ اظهار کرد: من از اينکه تيم ملي اردو برگزار مي‌کند يا نه، خبر ندارم. اگر رسماً اعلام شود که اين اردو برگزار مي‌شود، آن زمان من نظرم را خواهم داد.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص صحبت‌هايي که مبني بر برکناري طاهري مطرح شد، گفت: من وقتي کرواسي بودم، اين موضوعات را شنيدم. نمي‌دانم که مقررات و قانون چه چيزي مي‌گويند و دلايل چه چيزي است اما من بسيار خوشحال هستم که طاهري در پرسپوليس ماندگار شده است، زيرا ما با هم يک برنامه‌اي را شروع کرديم و دوست داريم با هم آن را تمام کنيم.

برانکو ايوانکوويچ در خصوص تغيير تاريخ ديدار دربي نيز گفت: با منصوريان هيچ توافقي در رابطه با زمان برگزاري دربي نکردم و امروز قرار است برنامه را به من بدهند.

اين مربي در رابطه با اينکه گفته مي‌شد منصوريان و برانکو در رابطه با زمان برگزاري دربي توافق کردند، گفت: من با هيچ‌کس توافقي انجام نداده‌ام؛  الان هم نمي‌توانم جوابي بدهم چون برنامه را نديدم و نمي‌دانم که چه مسائلي است. من ديشب رسيدم و خواهشا به من اين فرصت را بدهيد تا برنامه را نگاه کنم.

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر در رابطه با جذب بازيکن خارجي گفت: مي‌دانم که ليست بازيکنان خارجي ما پر است و لازم است که يک ترکيبي ايجاد کنيم که اجازه انجام آن را داشته باشيم، چون اگر بازيکن خارجي بگيريم فقط براي بازي‌هاي آسيايي آن را جذب نخواهيم کرد. بازيکن باکيفيت براي صرفاً ۶ بازي نمي‌آيد و مي‌آيد که بازي کند؛ براي باشگاه هم اين موضوع به صرفه است.

برانکو ايوانکوويچ خاطرنشان کرد: من نمي‌دانم که در نيم فصل چگونه بايد اردو برگزار کنيم ما الان بايد برنامه را مي‌دانسيم اما من بايد برنامه بازي‌ها را نگاه کنيم و ببينيم که چه کاري بايد انجام دهيم بدون برنامه نمي‌توانم در رابطه با مسائل مختلف حرفي بزنم.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن