پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154843
ماسک خنده جواب نمي‌دهد/ جشن‌هاي استقلال روي بمب‌هاي ساعتي
تاریخ انتشار : 1395/10/13 10:58:47
نمایش : 763
درحالي که اين روزها تصور مي‌شود مشکل استقلال به تعيين تکليف دروازه‌بان شماره يک اين تيم ختم مي‌شود، اما اين تيم مشکلات متعددي دارد که آن را روي بمب ساعتي قرار داده است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از خبرگزاري    مهر، استقلالي ها سال نو ميلادي را براي چهار بازيکن ارمني خود در فضايي جشن گرفتند که بيشتر به نظر مي رسيد مربيان و بازيکنانش ماسک خنده زده اند. آنها جشن گرفتند و براي نيم فصل دوم در حالي استارت زده اند که خيلي ها نگاهشان به دنبال اختلاف مهدي رحمتي و منصوريان است در حالي که مشکل امروز استقلال تنها رحمتي نيست، مشکلات ديگري هم وجود دارد که مثل بمب ساعتي صداي تيک تاک آن شنيده مي شود:

اول: موضوع مهدي رحمتي را بايد اولين مسئله اختلاف براي استقلال دانست که به کرات در مورد آن نوشته شده و همه جزئيات آن را مي دانند.

دوم: کاوه رضايي سه روز در تمرينات استقلال شرکت نکرد. او هم به شدت دلخور است، وي دو موضوع دارد، هم از منصوريان دلخور است و هم از افتخاري. از منصوريان دلخور است چون قرار بوده پس از حضور در استقلال به تيم ملي برسد و از افتخاري دلخور است چون ظاهرا قراردادي را که کاوه بسته به شکل افشارزاده و توفيقي قبول ندارد و به قرارداد ثبت شده در سازمان ليگ مي خواهد پايبند باشد که اين موضوع اختلافي ۷۰۰ ميليون توماني ايجاد کرده و البته چون سند اصلي همان است که در سازمان ليگ به ثبت رسيده در پرداخت هاي ماهانه همين روزها هم کاوه به مشکل خورده چون ششصد ميليون اول فصل گرفته و اين بيش از پنجاه درصد است و عملا آپشن ها هم به کار کاوه رضايي نمي آيند.

سوم: خسرو حيدري هم دلخوري هايي دارد، منهاي بيرون ماندن از ترکيب اصلي در استقلال خسرو از سوي افتخاري ظاهرا مامور شده با شهباززاده و منتظري  براي برگشتن به استقلال رايزني کند، در اين شرايط خسرو اعلام کرده فقط گفتگو مي کند، تضميني ندارد و باشگاه هم نبايد او را مامور براي اين موضوع معرفي کند چون وي تنها يک بازيکن است و بس. حيدري البته براي نگه داشتن اميد ابراهيمي تلاش بسياري کرد و البته موفق هم بود اما اميد ابراهيمي با ديگران براي خسرو حيدري متفاوت است و روابط خسرو و ابراهيمي اندکي پيچيده تر از ديگران است.

چهارم: خرمگاه؛ اين مربي بسيار دلخور است، از عدم برخورد قاطع با بازيکنان خاطي بگيريد تا برسيد به موضوعي فراتر از فوتبال. يک بوقچي طبق معمول وسط اين قصه هاي فرافوتبالي است. ظاهرا تلفن محمد خرمگاه را پخش کرده و البته از هواداران رحمتي درخواست کرده که به خرمگاه زنگ بزنند و ...

شخصيت خرمگاه اصلا اين موارد را بر نمي تابد، او که همزمان درگيري بيماري مادرش هم هست، کارش به شکايت و پليس هم رسيده و قصد دارد جلوي آنها که به وي توهين مي کنند را بگيرد. ناراحتي خرمگاه را بايد بدترين نوع ناراحتي در باشگاه استقلال دانست، جايي که شخصيت برخي بوقچي ها بسيار مشمئز کننده به نظر مي رسد و ورود به حريم شخصي براي رسيدن به سليقه برخي از هواداران خط قرمز محسوب نمي شود.

پنجم: استيو جونز و پادوواني و مگويان هم ناراحتند، ناراحتي آنها البته زياد نبايد جدي گرفته شود، آنها دوست داشتند شب سال نو را به کشورشان بروند و کنار خانواده جشن بگيرند اما کادر فني و در راس آن خود منصوريان که سفرش را هم کنسل کرده به آنها اجازه خروج نداد. استيو جونز چند روز کارش را انجام نداد و قهر کرده بود، پادواني چيزي نگفت اما خوشحال به نظر نمي رسيد.

ششم: ليست خروجي ها هنوز اعلام نشده است اما واقعيت اين است که نمي شود کسي را از استقلال کنار بگذاري اما او خوشحال باشد به ويژه آنکه اکثر بازيکنان پول نيم فصل خودشان را هم نگرفته اند. حاج محمدي يکي از اين بازيکنان است که بسيار گران قيمت بود اما هنوز طلب زيادي دارد، آرش افشين، ميثم مجيدي و ... هم چنين شرايطي دارند.

هفتم: هيات مديره استقلال پيش از ماجراي رحمتي و بازي خوب با سپاهان منبع اصلي اختلاف ها بود، البته به نظر مي رسد در موضوع رحمتي آنها متحد تر از قبل هستند اما به هر حال دوشنبه و در هيات مديره مشخص مي شود که اوضاع چگونه است. زماني، معيني، جهانيان و افتخاري هر کدام داستان هايي با هم داشته اند که برخي از آنها را وزير با هم آشتي داد و برخي هم هنوز با هم رابطه خوبي ندارند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن