پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154863
قهرمان ووشوي جهان: يکسال‌ونيم است منتظر پاداش قهرماني هستم
تاریخ انتشار : 1395/10/14 09:06:08
نمایش : 732
حميدرضا قلي‌پور مي‌گويد در حال گذراندن دوره نقاهتش است و عجله اي براي بازگشت ندارد.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از ايسنا:
قهرمان ووشوي جهان در گفت و گو با ايسنا در خصوص انجام عمل جراحي زانو و سپري کردن دوره نقاهت گفت: دوره نقاهت به خوبي طي مي‌شود و خدا را شکر عمل خوبي داشتم و حالا فيزيوتراپي را مي‌گذرانم. ۵ روز بعد از جراحي فيزيوتراپي را شروع کردم که به گفته پزشکان  پيشرفت خوبي داشتم.

وي ادامه داد: تا شش ماه زودتر نمي‌توانم به تمرينات برگردم و بايد  دوران نقاهت را سپري کنم. البته عجله هم ندارم که زودتر برگردم. مسابقات ليگ را از دست دادم اما به بازي‌هاي ملي خواهم رسيد. سال آينده مهرماه مسابقات قهرماني جهان را پيش رو داريم که از خردادماه انتخاب هاي درون اردويي آغاز مي‌شود.

قلي پور ادامه داد: اگر هم به انتخابي نرسيدم از فدراسيون فرصت مي‌خواهم تا بتوانم به مسابقات انتخابي برگردم. از مصدوميتم به عنوان استراحت استفاده مي کنم. براي هر ورزشکار ممکن است مصدوميت رخ دهد. ورزش و آسيب ديدگي با هم عجين هستند و اين مشکلات براي ورزشکاران پيش مي‌آيد اما بعضي از ورزشکاران بعد از مصدوميت دچار افسردگي مي‌شوند چون مجبورند مدت‌ها ورزش را کنار بگذارند.

وي با اشاره به عدم دريافت پاداش قهرماني جهان خاطر نشان کرد: يک سال و نيم است در انتظار پاداش قهرماني جهان هستيم. وعده ميدهند که مراسم اهداي پاداش به زودي برگزار خواهد شد. مسابقات ما دو سال يکبار برگزار مي شود که پاداش آن را هم خيلي دير ميدهند. ورزشکاران حقوقي ندارند. هزينه ورزش و زندگي ورزشکاران زياد است که با پاداش‌هاي کم قابل تامين نيست.

قلي پور اضافه کرد: ورزشکاران منبع درآمدي ندارند و زندگي خود را صرف ورزش مي‌کنند اما از طرفي دنياي قهرماني کوتاه است. بايد حمايت خوبي از ورزشکاران شود تا در زندگي دچار مشکل نشوند.

وي در پايان گفت: بايد از علي نژاد رئيس فدراسيون تشکر کرد که لااقل يک ليگ منسجم را ايجاد کرده که ما را حمايت مي کنند و اين خيلي خوب است.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن