پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154880
پنجره نقل و انتقالات زمستاني يخ زده است/گزينه هاي منصوريان پريدند
تاریخ انتشار : 1395/10/16 11:30:41
نمایش : 860
سرمربي تيم فوتبال استقلال که قصد داشت براي نيم فصل دوم بازيکناني را جذب کند که عصاي دستش باشند با مشکل جديدي مواجه شده و مردان مد نظرش به تيم هاي ديگر مي روند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از خبرگزاري  مهر، استقلال درگير موارد زيادي شده که اين باشگاه را در راس از اصل دور کرده است. ماجراهاي سيدمهدي رحمتي و اختلاف هايش با منصوريان شايد خيلي چيز ها را تحت تاثير قرار داد اما واقعيت اين است که مهمتر از ماجراي رحمتي براي استقلال نقل و انتقالات زمستاني بود که امروز شرايط خوبي را براي استقلال ايجاد نکرده است.

در ليست اوليه منصوريان ايمان مبعلي، سجاد شهباززاده، رحيم زهيوي و ... بودند که تاکنون حداقل از اين سه نفر هيچکدام نزديک به باشگاه استقلال نيستند و پژمان منتظري هم هنوز به استقلال نزديک نيست.

اين اتفاق درحالي رخ داده که پس از انتقاداتي که افتخاري از قراردادهاي آپشن دار اول فصل کرد و رخدادهايي که در مورد مربي خارجي اتفاق افتاد، اين مدير عامل توفيقي که قبلا مسئول نقل و انتقالات بود را محدود کرد و خودش اعلام کرد که انتقالات زير نظر من جلو خواهد رفت.

با اين تصميم و آن جابه جايي که به صورت رسمي هرگز اعلام نشد استقلال وارد فاز جديدي شد اما تا اين لحظه هيچ يک از نفرات ليست اول منصوريان جذب نشده و حتي مذاکرات هم موفقيت آميز نبوده تا جايي که زهيوي براي مذاکره با يک تيم قطري اردوي تيم ملي را ترک کرده، مبعلي هنوز از جايش تکان نخورده، سجاد شهباززاده هم تا اين لحظه مذاکره مثبتي با استقلال نداشته و حتي تيموريان هم که معلوم شد در ليست سرمربي هست هنوز هيچ تماسي از سوي باشگاه نداشته است.

در هر صورت نقل و انتقالات استقلال در پنجره زمستاني هم بسيار سرد جلو مي رود و نيازهاي اين مربي براي نيم فصل دوم هنوز برآورده نشده است. با ادامه اين روند منصوريان کار بسيار سختي در نيم فصل دوم خواهد داشت به ويژه آنکه روابطش با رحمتي هم مدام بالا و پايين مي رود و قصد استفاده از جوان ها را در ميدان دارد.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام