پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154886
عمليات ارتش سوريه ضد داعش در اطراف تدمر/ارتش ترکيه در شهر الباب
تاریخ انتشار : 1395/10/16 11:44:09
نمایش : 1109
عمليات ارتش سوريه در اطراف تدمر ضد داعش و اخبار مربوط به ورود نيروهاي ارتش ترکيه و نيروهاي موسوم به سپر فرات به شهر الباب در شمال حلب از مهمترين اخبار امنيتي اين کشور است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  خبرگزاري مهر به نقل از شبکه الاخباريه، منابع نظامي سوري اعلام کردند:ارتش سوريه مرکز تجمع تروريستهاي داعش را در شرق ايستگاه چهارم در اطراف تدمر هدف قرار داد که بر اثر آن دو خودرو تکفيري ها منهدم شد.

جنگنده هاي سوري مناطق المحسه و البارده در صحراي تدمر غربي را هدف قرار دادند. همچنين مواضع داعش در روستاهاي شنداخيه و مشيرفه نيز هدف قرار گرفت.

اين درحالي است که برخي رسانه ها از تسلط گروه موسوم به ارتش آزاد که از حمايت ترکيه بهره مي برد بر منطقه الشعاله در نزديکي شهر الباب در حومه شمال شرقي حلب خبر دادند.

شبکه الميادين به ورود ارتش ترکيه و نيروهاي موسوم به سپرفرات به برخي مناطق شهر الباب در حومه شمال شرقي حلب اشاره کرد.

از سوي ديگر اسپوتنيک از ورود نيروهاي ارتش ترکيه به شهر الباب و درگيري با داعشي ها در اين شهر خبر داد.

اين رسانه روسي همچنين به نقل از يک منبع نظامي روس اخبار منتشر شده از سوي خبرگزاري آناتولي درباره ممانعت نيروهاي حزب الله از ورود افسران روس به وادي بردي در حومه دمشق را تکذيب کرد.

اسپوتنيک به نقل از يک منبع ميداني حزب الله نيز گزارش داد که رزمندگان حزب الله در وادي بردي حضور ندارند و فقط نيروهاي مسلح سوريه در اين منطقه هستند.

از سوي  ديگر  شبکه المنار از وجود اختلافات ميان گروه موسوم به ارتش آزاد سوريه  و تروريستهاي جبهه النصره در وادي بردي در حومه دمشق درباره جنگ با ارتش سوريه خبر داد.

رسانه هاي سوري گزارش دادند: ساکنان کفر العواميد در منطقه وادي بردي در حومه دمشق پس از بيرون کردن تروريستهاي النصره، پرچم هاي سوريه را بر بالاي ساختمان هاي اين شهرک برافراشته اند.

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن