پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154933
قدرداني استاندار چهارمحال و بختياري از حضور مردم در مراسم ارتحال آيت الله رفسنجاني
تاریخ انتشار : 1395/10/23
نمایش : 627
استاندار چهارمحال و بختياري در پيامي از حضور باشکوه مردم استان در مراسم ارتحال آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني رييس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام قدرداني کرد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  ايرنا، متن پيام قاسم سليماني دشتکي که نسخه اي از آن روز چهارشنبه در اختيار ايرنا قرار گرفت به اين شرح است:
بار ديگر مردم سرافراز و قدردان استان چهارمحال و بختياري با حضور گسترده خود در مراسم بزرگداشت رئيس فقيد مجمع تشخيص مصلحت نظام حماسه اي عظيم از حضور توأم با همدلي و وفاداري خلق کردند؛ حضوري که نشان از قدرداني مردم، از بيش از 60 سال مجاهدت ستودني حضرت آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني به انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران داشت.
اين حضور باشکوه مردم قدرشناس چهارمحال و بختياري، مهر تائيدي بر خدمات ماندگار اين مجاهد خستگي ناپذير است که همه عمر خود را چه در سال هاي مبارزه براي پيروزي انقلاب و چه در عرصه سازندگي در راه تعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي قرار داد.
مردم نشان دادند که هميشه به آرمان هاي انقلاب اسلامي، بزرگان نظام و مسئولان خدمتگزار خود وفادار هستند و اينجانب با عرض تسليت مجدد ارتحال يار و ياور امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري؛ از حضور باشکوه قشرهاي مختلف مردم شهيد پرور و عزادار و مسئولان چهارمحال و بختياري در مراسم بزرگداشت مرحوم حضرت آيت الله هاشمي رفسنجاني صميمانه سپاسگزاري مي نمايم.
مراسم ارتحال آيت الله اکبر هاشمي رفسنجاني در چهارمحال و بختياري امروز چهارشنبه از سوي نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهرکرد، استاندار و مجمع نمايندگان اين استان در مصلي بزرگ امام خميني (ره) شهرکرد برگزار شد.
رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام عصر يکشنبه در بيمارستان شهداي تجريش به امام راحل، همرزمان شهيد و همه شهيدان انقلاب اسلامي و دفاع مقدس پيوست.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن