پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 154935
ضرب الاجل استاندار چهارمحال و بختياري براي جذب اعتبارات اسناد خزانه
تاریخ انتشار : 1395/10/23 08:34:45
نمایش : 739
استاندار چهارمحال و بختياري به منظور جذب اعتبارات اسناد خزانه و اوراق مشارکت براي مديران دستگاه هاي اجرايي استان ضرب الاجل 4 روزه تعيين کرد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  ايرنا، قاسم سليماني دشتکي عصر چهارشنبه در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري تاکيد کرد: تاکنون 210 ميليارد ريال از اعتبار دستگاه هاي اجرايي استان از محل اسناد خزانه و اوراق مشارکت جذب نشده است.
وي افزود: مديران کل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري تنها تا پايان وقت اداري روز يکشنبه 26 ماه جاري براي جذب اين اعتبارات فرصت دارند.
سليماني دشتکي تصريح کرد: در صورت کوتاهي و سهل انگاري هر کدام از مديران کل دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري در جذب اعتبارات اسناد خزانه و اوراق مشارکت در مدت تعيين شده، اعتبار آنان حذف و به دستگاه ديگري اختصاص مي يابد.
سليماني دشتکي تاکيد کرد: در صورت ادامه کوتاهي احتمالي برخي مديران دستگاه هاي اجرايي چهارمحال و بختياري در جذب اعتبارات و يا سهل انگاري تعدادي از مديران بانک هاي عامل استان در پرداخت تسهيلات ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي اسامي آنان از طريق رسانه هاي گروهي به مردم اطلاع رساني و اعلام مي شود.
رئيس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري نيز در اين جلسه گفت: تاکنون 3 هزار و 130 ميليارد ريال تسهيلات بانکي در حوزه اقتصاد مقاومتي اين استان پرداخت شده است.
حبيب الله وفايي تاکيد کرد: از اين مبلغ يکهزار و 815 ميليارد ريال از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتي و يکهزار و 315 ميليارد ريال به صورت مستقيم پرداخت شده است.
وي افزود: سهم چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي کشور 3 هزار و 600 ميليارد ريال بوده که با پرداخت اين ميزان تسهيلات تاکنون 87 درصد آن محقق شده است.
وفايي تصريح کرد: مابقي سهميه چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي کشور تا پايان امسال جذب و به متقاضيان واجد شرايط پرداخت مي شود.
وي يادآور شد: طي 2 هفته گذشته با تلاش هاي صورت گرفته افزون بر 460 ميليارد ريال به مجموع پرداخت هاي تسهيلات اقتصاد مقاومتي در چهارمحال و بختياري از سوي بانک هاي عامل استان افزوده شد.
رئيس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري اظهار کرد: از اين مبلغ 194 ميليارد ريال از محل اعتبارات اقتصاد مقاومتي و 274 ميليارد ريال به صورت مستقيم پرداخت شده است.
وي گفت: تسهيلات اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري به طرح هاي واجد شرايط اين حوزه در بخش کشاورزي، صنعتي، توليدي و گردشگري پرداخت شد.
وفايي تاکيد کرد: دبيرخانه ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي چهارمحال و بختياري به منظور جلوگيري از هرگونه انحراف در استفاده از تسهيلات اين حوزه سرکشي هاي دوره اي پروژه ها و طرح هاي مرتبط را در دستور کار خود قرار داده است.
تاکنون 87 درصد سهميه 3 هزار و 600 ميليارد ريالي چهارمحال و بختياري از محل تسهيلات اقتصاد مقاومتي جذب و پرداخت شده است.
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن