پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168288
دبير ستاد برگزاري اجلاس نماز کيار:
اجلاس نماز، زکات و فضاي مجازي شهرستان کيار 8آذرماه برگزار مي شود
تاریخ انتشار : 1396/08/20
نمایش : 542
دبير ستاد برگزاري اجلاس نماز شهرستان کيار از برگزاري اجلاس نماز شهرستان کيار با همکاري ادارات و نهادهاي فرهنگي شهرزستان و فعالان فرهنگي در برگزاري نماز در شهرستان کيار خبر داد.
به گزارش کيار بيدار حجت الاسلام منصوري گفت: اجلاس نماز با همکاري ادارات و نهادهاي فرهنگي و فعالان عرصه ي نماز در شهرستان کيار راس ساعت 9صبح روز چهارشنبه 8آذرماه 1396در محل سالن اجتماعات شلمزار به آدرس ميدان معلم، خيابان خبرنگار اين شهر برگزار مي شود.

وي در خصوص هدف از برگزاري اين اجلاس در شهرستان کيار گفت: بي شک اهميت نماز بر کسي پوشيده نيست اما مي طلبد براي فروغ بيشتر اين واجب الهي در زندگي مردم برنامه ريزي ويژه اي صورت پذيرد تا هم تلنگري به خودمان بزنيم که از اهميت نماز غافل نشويم و هم اهميت نماز را براي کساني که شايد با آن آشنايي ندارند تبيين نماييم.

دبيرستاد برگزاري اجلاس نماز کيار افزود: يکي از مهمترين اهدافي که در برگزاري اين اجلاس بدنبال آن هستيم ايجاد دبيرخانه ي دائمي از تجارب موفق افراد، گروه ها ونهادهايي است که توانسته اند در زمينه ترويج و تبيين و برگزاري نماز جماعت بيشترين موفقيت را کسب نمايند.

وي از ايجاد دبيرخانه دائمي اجلاس نماز کيار در اداره تبليغات اسلمي شهرستان کيار خبر داد و گفت: از زمان برگزاري اجلاس نماز تا برپايي اجلاس آتي نسبت به جمع آوري و شناسايي  اقدامات موفق در امر برگزاري نماز، تصاوير زيبا از نماز، مقالات در مورد نماز، وبلاگ ها، کانال هاي تلگرامي، پايگاه هاي اينترنتي با محوريت نماز و زکات اقدامات انجام  و زيرساخت هاي مورد نياز ايجاد مي شود تا به برکت نماز و زکات بتوانيم تجلي و فروغ اين دو واجب الهي را  در جحامعه شاهد باشيم و اثرات و برکات آنها فراگير شود.

حجت الاسلام منصوري يکي از مهمترين روش هايي که مي توان نماز را و زکات را به بهترين نحو معرفي نمود استفاده از ظرفيت بالي فضاي مجازي است که لازم است ضمن برگزاري اين اجلاس نيز بدان توجه ويژه اي شود.

به گزارش کيار بيدار پيش از اين 24آبان به عنوان زمان برگزاري اجلاس نماز شهرستان کيار انتخاب شد که در جلسه ستاد برگزاري اجلاس نماز شهرستان کيار به 8آذرماه تغيير يافت.

انتهاي پيام/580ک

 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام