پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168447
هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال
تاریخ انتشار : 1396/09/02 09:38:42
نمایش : 295
هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال روز‌هاي جمعه و شنبه با انجام ۸ ديدار برگزار مي‌شود.

به گزارش  پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشي باشگاه خبرنگاران جوان؛ بازي هاي هفته سيزدهم ليگ برتر فوتبال روز جمعه با انجام 4 ديدار آغاز و مابقي بازي ها هم روز شنبه هفته آينده برگزار مي شود. 

تراکتورسازي تبريز- سپيدرود رشت/ ورزشگاه يادگار امام تبريز؛ ساعت 15:30

شاگردان گل محمدي هفته گذشته شکست سنگيني برابر زردپوشان اصفهاني متحمل شدند. براين اساس آنها قصد دارند از ميزباني خود استفاده کرده و با حمايت هواداران پرشور خود با برتري برابر سپيدرود رشت بتوانند شکست هفته قبل را جبران کنند.

تيم تراکتورسازي در جايگاه سيزدهم قرار دارد و با پيروزي مقابل سپيدرود رشت مي تواند تا رتبه هشتم در جدول رده بندي صعود کند. 

تراکتورسازان با کمبود بازيکن مواجه هستند و بايد تا نيم فصل صبر کنند تا بتوانند با پايان محروميت نقل و انتقالاتي خود بازيکن جذب کنند. خدمت سربازي شريفي هم به پايان رسيده است اما مسئولان سپاهان اجازه دادند شريفي در سه بازي باقي مانده براي تراکتورسازي بازي کند و اگر شريفي مصدوم شود در آن صورت بايد تيم تراکتورسازي غرامت پرداخت کند. 

شاگردان گل محمدي در 4 هفته اخير پيروز نشدند و مديرعامل باشگاه تراکتورسازي اشتباهات داوري را مقصر ناکامي تيمش مي داند. 

در آن سوي ميدان، تيم سپيدرود رشت هفته گذشته در خانه خود مقابل ذوب آهن شکست خورد. شاگردان نظرمحمدي با تفاضل گل بهتر نسبت به تراکتورسازي در جايگاه دوازدهم قرار دارند. 

به هر حال نظرمحمدي بعد از باخت هفته گذشته اعلام کرد که تيمش در شرايط بحراني قرار دارد و اگر فشارها به او ادامه پيدا کند از تيم سپيدرود رشت جدا مي شود. 

پديده خراسان- نفت تهران/ ورزشگاه ثامن مشهد؛ ساعت 15:45

تيم پديده مشهد در 5 هفته اخير رنگ برد را نديده است اما اين تيم هفته گذشته توانست در ورزشگاه آزادي يک امتياز از پرسپوليس بگيرد. 

البته شاگردان مهاجري با بازي تدافعي خود توانستند پرسپوليس را در آزادي متوقف کنند و حتي کادر فني اين تيم اعتراف کردند که اين نوع بازي را دوست ندارند اما به علت کمبود بازيکن مجبور به ارائه بازي تدافعي شدند. 

تيم پديده با 18 امتياز در جايگاه پنجم قرار دارد و براي ارتقاي جايگاه خود در جدول رده بندي به 3 امتياز اين بازي نياز مبرم دارد. 

در آن سوي ميدان، تيم نفت تهران از لحاظ مالي و مالکيتي وضعيت خوبي ندارد اما اين تيم سعي مي کند در ليگ برتر بماند و به ليگ پايين تر سقط نکند. 

اگر نفت تهران در اين بازي پيروز نشود ممکن است تا رده پانزدهم جدول سقوط کند. 

استقلال خوزستان- پيکان/ ورزشگاه غدير اهواز؛ ساعت 16:45

تيم استقلال خوزستان در وضعيت بحراني به سر مي برد و با 10 امتياز در جايگاه پانزدهم قرار دارد. براين اساس آبي پوشان اهوازي قصد دارند از ميزباني خود استفاده کنند و با برد برابر پيکان جايگاه خود را در جدول رده بندي ارتقا ببخشند اما کار سختي برابر پيکان پيش رو دارند. 

در آن سوي ميدان، تيم پيکان هفته گذشته نوار پيروزي هاي متوالي اش در ليگ برتر با تساوي برابر نفت آبادان  قطع شد. اين تيم قصد دارد با برد برابر آبي پوشان اهوازي به صورت موقت صدرنشين ليگ برتر شود. 

جدال گواديولاي وطني و آقا معلم در اين بازي جذاب و ديدني است. 

صنعت نفت آبادان- فولاد مبارکه سپاهان/ ورزشگاه تختي آبادان ؛ ساعت 16:45

تيم صنعت نفت آبادان با 14 امتياز در جايگاه نهم قرار دارد. فراز کمالوند هفته گذشته چند روزي از تيمش جدا شد اما دوباره به اين تيم بازگشته است. 

در آن سوي ميدان، زردپوشان اصفهاني هفته گذشته پيروزي پر گل برابر تراکتورسازي داشتند و آنها با روحيه بالا به مصاف برزيل ايران مي روند.

به هر حال بايد ديد رفت و برگشت کمالوند شوکي به برزيل ايران وارد مي کند يا نه!

** بازي هاي روز شنبه 4 آذر ماه 96

چهار ديدار از هفته سيزدهم رقابت هاي ليگ برتر در حالي در روز شنبه برگزار مي شود که در مهم ترين اين رقابت ها استقلال به مصاف تيم گسترش فولاد تبريز آن هم بدون حضور تماشاگر مي رود.

پارس جنوبي جم- پرسپوليس؛ ساعت 15

سرخپوشان پايتخت در يک بازي حساس روز شنبه به مصاف پارس جنوبي جم مي روند.

دو تيم اول و دوم جدول رده بندي ليگ برتر فوتبال روز شنبه در ورزشگاه تختي جم بوشهر به مصاف يکديگر مي روند.

شاگردان برانکو هفته گذشته اين فرصت را داشتند تا با برد برابر پديده مشهد، صدر جدول را از پارس جنوبي جم باز پس بگيرنذ اما از اين فرصت استفاده نکردند و به يک امتياز مقابل پديده اکتفا کردند.

به هر حال سرخپوشان پايتخت قصد دارند ناکامي هفته گذشته را جبران کنند و با برد برابر پارس جنوبي صدر نشين ليگ برتر شوند اما کار سختي برابر تيم باانگيزه پارس جنوبي پيش رو دارند.

سرخپوشان پايتخت دچار تغيير و تحولات مديريتي هم شدند و وزير ورزش و جوانان با استعفاي طاهري از مديرعاملي پرسپوليس موافقت کرد و گرشاسبي را به عنوان سرپرست موقت برگزيد.

براين اساس بايد ديد شوک مديريتي به نفع پرسپوليس است يا اين تيم دچار بحران مي شود!

عليرضا بيرانوند دروازه بان پرسپوليس هفته گذشته برابر پديده حرکت زشتي مقابل هواداران اين تيم انجام داد و با نشان دادن انگشتش به علامت هيس از آنها خواست سکوت کنند.

به هر حال بيرانوند عذرخواهي کرده است و برانکو هم بيان کرده که با اين دروازه بان برخورد مي کند. البته کميته انضباطي باشگاه هم قرار است در مورد بيرانوند تصميم بگيرد.

در حالي که احتمال نيمکت نشيني بيرانوند برابر پارس جنوبي جم وجود داشت اما با توجه به اينکه رادوشوويچ دروازه بان خارجي پرسپوليس پدر شده و قرار است براي ديدن بچه خود به کشورش سفر کند شانس به بيرانوند روي آورد و او در روز شنبه درون دروازه پرسپوليس قرار مي گيرد.

بشاررسن بازيکن عراقي پرسپوليس هم به علت مصدوميت نمي تواند پرسپوليس را در اين بازي همراهي کند. البته محروميت شجاع خليل زاده به پايان رسيده است و او مشکلي براي همراهي تيمش برابر پارس جنوبي جم ندارد.

در آن سوي ميدان، تيم پارس جنوبي جم با اينکه اولين حضورش در ليگ برتر را تجربه مي کند اما عملکرد فوق العاده اي در ليگ برتر داشته و با 25 امتياز در صدر جدول قرار گرفته است.

شاگردان تارتار هفته گذشته اولين شکست خود را برابر فولاد خوزستان متحمل شد اما شانس آورد که پرسپوليس نتوانست برابر پديده پيروز شود و صدر جدول را از اين تيم بگيرد.

به هر حال تيم پارس جنوبي جم قصد دارد از ميزباني خود استفاده کرده و با برد برابر پرسپوليس صدرنشيني خود را در ليگ برتر تثبيت کند اما کار سختي برابر سرخپوشان پايتخت دارد.

محسن فروزان دروازه بان پارس جنوبي جم يکي از چهره هاي ويژه اين بازي است. او يکي از مهره هاي کليدي تارتار در اين فصل بوده و از عوامل صدرنشيني تيمش در ليگ برتر است.

البته آمار نتايجي که فروزان در تيم هاي مختلف برابر پرسپوليس گرته است اميدوار کننده نيست و او در مجموع 6 بازي برابر پرسپوليس ، 5 بار باخته و يک برد بدست آورده است.

به هر حال جدال دو مربي پرسپوليسي در اين بازي جذاب و ديدني است و بايد ديد کداميک از تيم ها در کورس صدرنشيني به موفقيت دست مي يابند.

ذوب آهن _فولاد خوزستان؛ ساعت 15

تيم فوتبال ذوب آهن با هدايت امير قلعه نويي در رقابت هاي ليگ برتر توانسته تا هفته دوازدهم مسابقات رده هفتم جدول را کسب کند.

شاگردان قلعه نويي 3 برد ،7 مساوي،2 باخت،19 گل زده و 14 گل زده را تا به اينجا در کارنامه خود به ثبت برسانند.

ذوبي ها همچنين با کسب 16 امتياز و گل هايي که به ثمر رساندن جزو بهترين خط حمله هاي ليگ نيز به شمار مي آيند.

بازيکنان تيم فوتبال ذوب آهن در ديدار هفته دوازدهم مقابل سپيد رود رشت به برد 2 بر يک دست پيدا کردند و به همين منظور بازيکنان اين تيم درصدد هستند تا مقابل فولاد خوزستان 3 امتياز لازم را کسب تا در نهايت جايگاه خود را در جدول چند پله ارتقا دهند.

در طرف مقابل تيم فولاد خوزستان با هدايت پورموسوي توانسته تا هفته دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر 5 برد،5 مساوي،2 باخت ،13 گل زده و 10 گل خورده را در کارنامه به ثبت برساند.

شاگردان پور موسوي با کسب 20 امتياز رده چهارم جدول رقابت هاي ليگ برتر را بدست آوردند.

بازيکنان فولاد خوزستان پس از برد در هفته دوازدهم مقابل پارس جنوبي جم در صدد هستند تا با پيروزي مقابل ذوب آهن 3 امتياز بازي را کسب و جايگاه خود را در جدول حفظ کند.

سايپا_ مشکي پوشان ديار خراسان؛ ساعت 15:15

تيم فوتبال سايپا با هدايت علي دايي توانسته تا هفته دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر رده 6 جدول را بدست آورد.

بازيکنان تيم فوتبال سايپا 4 برد ،5 مساوي،3 باخت،12 گل زده،15 گل خورده را تا به اينجاي رقابت ها در کارنامه ثبت کردند.

شاگردان دايي همچنين در هفته دوازدهم توانستند به طلسم پيروز نشدن در ديدار هاى خود پايان دهند و مقابل نفت به پيروزي برسند.

سايپايي ها با کسب 17 امتياز به دنبال اين هستند تا در ديدار مقابل مشكى پوشان ديار خراسان نيز به برد دست پيدا کنند تا به اين ترتيب جايگاه خود را تا چند پله در جدول ارتقا دهند.

کنعاني زادگان ،کلانتري و رضا علياري سه بازيکني هستند که در ديدار مقابل مشكى پوشان ديار خراسان نمى توانند سايپايي ها را به دليل مصدوميت همراهي کنند.

در طرف مقابل تيم فوتبال مشکي پوشان ديار خراسان با سرمربيگري مرزبان تا به اينجاي رقابت هاي ليگ برتر توانسته 1 برد ،5 مساوي،6 باخت،9 گل زده و 16 گل خورده را در کارنامه به ثبت برسانند.

شاگردان مرزبان با کسب 8 امتياز در رده شانزدهم جدول قرار دارند و بدون شک بازيکنان مشهدي به دنبال کسب 3 امتياز مقابل سايپا هستند تا بتوانند از قعر جدول جايگاه خود را ارتقا دهند.

بازيکنان تيم فوتبال مشکي پوشان ديار خراسان در هفته دوازدهم مقابل استقلال به تساوي رضايت دادند تا همچنان در قعر جدول باقي بمانند.

استقلال تهران_گسترش فولاد تبريز؛ ساعت 17:30

تيم فوتبال استقلال با هدايت شفر توانسته تا هفته دوازدهم رقابت هاي ليگ برتر 3 برد،4 مساوي،5 باخت،6 گل زده و 9 گل خورده را در کارنامه ثبت کنيم.

شاگردان شفر تا به اينجاي رقابت ها با 13 امتياز رده يازدهم جدول را بدست آوردند.

بازيکنان تيم فوتبال استقلال با تساوي در هفته دوازدهم مقابل مشکي پوشان ديار خراسان به دنبال اين هستند تا در ديدار مقابل گسترش فولاد به برد دست پيدا کنند و بتوانند تا چند پله جايگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

استقلالى ها در اين ديدار بدون تماشاگر به مصاف حريف خود مى روند و بدون شك شفر و بازيكنان استقلال با نبود هواداران بايد ٣ امتياز بازى را كسب كنند تا حداقل تعداد برد هاى خود را در جدول بالا ببرند.

از طرفى تيم فوتبال گسترش فولاد با هدايت فيروز كريمى توانسته تا هفته سيزدهم رقابت هاى ليگ برتر ١٤ امتياز را كسب كند و در رده يازدهم جدول قرار گيرد.

شاگردان كريمى ٤ برد ،٢ مساوى ،٦ باخت ،٨ گل زده و ١٦ گل خورده را در كارنامه تا به اينجاى رقابت ها كسب كردند.

گسترشى ها با بردى كه در هفته دوازدهم مقابل استقلال خوزستان با نتيجه ٢ بر يك بدست آوردند به دنبال كسب٣ امتياز مقابل استقلال هستند تا جايگاه خود را در جدول ارتقا دهند.

بازيكنان گسترش فولاد اكنون رده دهم جدول رقابت ها را از آن خود كردند.

انتهاي پيام/

 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام