پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168654
پيمانکار تونل زره:
تکميل"تونل زره" اعتبارات ملي مي طلبد
تاریخ انتشار : 1396/09/26 00:11:11
نمایش : 672
پيمانکار پروژه تونل زره با ابراز ناخرسندي از بي مهري مسئولان در زمينه اجرا و تکميل تونل زره خواستار تخصيص اعتبارات ملي براي ه سرانجام رسيدن اين پروژه شد.
به گزارش کيار بيدار محمدي گفت:  تونل زره يکي از پروژه هاي جاده سازي در استان چهارمحال و بختياري است که احداث آن مي تواند 35کيلومتر از طول جاده ارتباطي شهرکرد، شلمزار، ناغان، ايذه را کاهش دهد.

وي در ادامه در خصوص دستآورد هاي احداث اين جاده گفت: دسترسي آسان مردم مشايخ و بخش ناغان به مرکز شهرستان کيار و استان چهارمحال و بختياري، کاهش طول سفر، کاهش مصرف سوخت و از سر گيري تردد خودروه ها از مسير شهرکرد به سمت ايذه و بر عکس  از م مزيت هاي احداث اين تونل است.

پيمانکار پروژه تونل زره با اشاره به اين مساله که اجرا و تکميل تونل زره و  8.5جاده هاي ارتباطي آن به ۳۰ميليارد تومان اعتبار نياز دارد گفت: اجراي پروژه زره از سال ۸۷ آغاز و از ۱4۰۰متر طول تونل پس از تحويل پروژه به ۳ شرکت پيمانکار فقط ۸۰۰متر آن حفاري شده است.

محمدي با انتقاد از عدم وصول مطالبات خود بابت اجراي 600متر از حفاري اين تونل گفت: ۲.۵ميليارد از اين پروژه طلبکاريم و فقط ۸۰۰ميليون آن تامين اعتبار شده است.

وي افزود: اين پروژه کاري بزرگ ات و اجراي آن نقش بسزايي در رشد و پيشرف شهرستان کيار  ايفا مي کند و بايد مسئولان اين پروژه را در ر رديف پروژه هاي ملي تعريف کنند نه پروژه استاني.

پيمانکار تونل زره در پايان مطالب خود گفت: 9سال از زمان آغاز پروژه زره گذشته است و تا 10سال شدن آن هم مدت زمان زيادي باقي نمانده است اما مشخصا عده اي با سنگ اندازي نمي خواهند اين پروژه به سرانجام برسد و با انتقال اعتبارات اين پروژه، اقدامات ديگري را در ساير شهرستانها پيگيري نمودند.
اظهارات پيمانکار تونل زره در حالي رسانه اي مي شود که مدير کل راه و شهرسازي استان چهارمحال و بختياري در سال 94از سرعت بالاي اجراي اين پروژه خبر داده بود.

به گزارش کيار بيدار تونل زره با ايجاد مسير دسترسي از زير کوه سوخته  شلمزار و ناغان را به هم متصل مي نمايد و  ضمن ايجاد دسترسي آسان براي اهالي بخش ناغان و  دهستان مشايخ بار ديگر باعث رونق سفر از مسير شهرکرد، شلمزار، ناغان به سمت استان خوزستان و کاهش بار ترافيکي مسير بروجن لردگان مي شود.

انتهاي پيام/580ک


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام