پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168807
امام جمعه شلمزار در جمع مردم خراجي:
بسياري سخن گفتن از فتنه را بر نمي تابند/ بصيرت مردم باعث شکست فتنه گران شد
تاریخ انتشار : 1396/10/09 10:02:01
نمایش : 1180
امام جمعه شلمزار در سخنراني خود به مناسبت نهم دي ماه مهمتزرين عامل پيروزي نظام جمهوري اسلامي ايران در برابر فتنه گران را رهبري مدبرانه امام خامنه اي و بصيرت مردم عنوان کرد.
به گزارش کيار بيدار حجت الاسلام زماني در جمع مردم خراجي و در سخنراني خود به مناسبت روز بصيرت گفت: بهانه فتنه انتخابات بود و در واقع برپاکنندگان آن اصل نظام جمهوري اسلامي را هدف گرفته بودند.

وي افزود: در فتنه 88  برخي دوستان مسير خود را از دشمنان مشخص نکردند و  دوستان انقلاب در جرياني شنا کردند که دشمنان هدفمندانه آن را هدايت و راهبري مي کردند و متاسفانه اين مساله باعث خدشه دار شدن نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شد.


سخنران مراسم روز بصيرت روستاي خراجي افزود: آنچه در سال 88 مانع از  پيروزي بدخواهان و دشمنان انقلاب و در ادامه شکست و از هم پاشيدن جبهه آنان شد مصادف شدن توهين ها، لجاجت ها و دشمني هاي فتنه گران با ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين و يارانش بود که فتنه گران با توهين به مقدسات عاشورايي طومار عمر خود را در هم پيچيدند.

حجت الاسلام زماني در ادامه بيان داشت: هشدارهاي به موقع و داهيانه مقام معظم رهبري ديگر عاملي بود که باعث شد علي رغم بسيج شدن همه ي نيروي دشمنان و فتنه گران اما تير آنان به سنگ بخورد و حضرت آيت الله خامنه اي واقعا در سال 88بخوبي توانست شرايط بحراني کشور را اداره کند.

وي در ادامه گفت: خيلي ها دوست نداشتند و ندارند که از جريان فتنه سخن به ميان آورده شود اما چه خوب نيروهاي انقلاب اين واقعيت اتفاقات جريانات فتنه گر و آشوب طلب را تبيين و آشکار کردند چرا که اين اتفاقات مي تواند تجربه اي براي رويارويي با اتفاقات بزرگتر باشد.

حجت الاسلام زماني در پايان افزود: رويارويي با فتنه و چگونگي تقابل با آن نياز به شناخت دارد، نياز به دانش دارد، نياز به بصيرت دارد کما اينکه فقدان بصيرت باعث به وقوع پيوستن جريان ثقيفه شد و چه بسا اگر کساني که پس از رحلت پيامبر اسلام در ثقيفه براي انتخاب جحانشين پيامبر جمع شدند اهل بصيرت بودند به فرمايشات و اتفاقات زمان حيات پيامبرهمچون واقعه غدير عمل مي کردند و با راي خود اتفاقات بعدي همچون عاشورا را رقم نمي زدند.

انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 12 اسفند ماه
یک شنبه 13 اسفند ماه
دوشنبه 14 اسفند ماه
روز احسان و نیکو کاری

سه شنبه 15 اسفند ماه
روز درختکاری

چهارشنبه 16اسفند ماه
پنج شنبه 17اسفند ماه
جمعه  18اسفند ماه
ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام