پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168807
امام جمعه شلمزار در جمع مردم خراجي:
بسياري سخن گفتن از فتنه را بر نمي تابند/ بصيرت مردم باعث شکست فتنه گران شد
تاریخ انتشار : 1396/10/09 10:02:01
نمایش : 1535
امام جمعه شلمزار در سخنراني خود به مناسبت نهم دي ماه مهمتزرين عامل پيروزي نظام جمهوري اسلامي ايران در برابر فتنه گران را رهبري مدبرانه امام خامنه اي و بصيرت مردم عنوان کرد.
به گزارش کيار بيدار حجت الاسلام زماني در جمع مردم خراجي و در سخنراني خود به مناسبت روز بصيرت گفت: بهانه فتنه انتخابات بود و در واقع برپاکنندگان آن اصل نظام جمهوري اسلامي را هدف گرفته بودند.

وي افزود: در فتنه 88  برخي دوستان مسير خود را از دشمنان مشخص نکردند و  دوستان انقلاب در جرياني شنا کردند که دشمنان هدفمندانه آن را هدايت و راهبري مي کردند و متاسفانه اين مساله باعث خدشه دار شدن نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران شد.


سخنران مراسم روز بصيرت روستاي خراجي افزود: آنچه در سال 88 مانع از  پيروزي بدخواهان و دشمنان انقلاب و در ادامه شکست و از هم پاشيدن جبهه آنان شد مصادف شدن توهين ها، لجاجت ها و دشمني هاي فتنه گران با ايام عزاداري سرور و سالار شهيدان حضرت اباعبدالله الحسين و يارانش بود که فتنه گران با توهين به مقدسات عاشورايي طومار عمر خود را در هم پيچيدند.

حجت الاسلام زماني در ادامه بيان داشت: هشدارهاي به موقع و داهيانه مقام معظم رهبري ديگر عاملي بود که باعث شد علي رغم بسيج شدن همه ي نيروي دشمنان و فتنه گران اما تير آنان به سنگ بخورد و حضرت آيت الله خامنه اي واقعا در سال 88بخوبي توانست شرايط بحراني کشور را اداره کند.

وي در ادامه گفت: خيلي ها دوست نداشتند و ندارند که از جريان فتنه سخن به ميان آورده شود اما چه خوب نيروهاي انقلاب اين واقعيت اتفاقات جريانات فتنه گر و آشوب طلب را تبيين و آشکار کردند چرا که اين اتفاقات مي تواند تجربه اي براي رويارويي با اتفاقات بزرگتر باشد.

حجت الاسلام زماني در پايان افزود: رويارويي با فتنه و چگونگي تقابل با آن نياز به شناخت دارد، نياز به دانش دارد، نياز به بصيرت دارد کما اينکه فقدان بصيرت باعث به وقوع پيوستن جريان ثقيفه شد و چه بسا اگر کساني که پس از رحلت پيامبر اسلام در ثقيفه براي انتخاب جحانشين پيامبر جمع شدند اهل بصيرت بودند به فرمايشات و اتفاقات زمان حيات پيامبرهمچون واقعه غدير عمل مي کردند و با راي خود اتفاقات بعدي همچون عاشورا را رقم نمي زدند.

انتهاي پيام/580ک
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن