پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 168990
راه‌اندازي شهرک صنعتي با مشارکت بخش خصوصي در چهارمحال و بختياري
تاریخ انتشار : 1396/10/27 09:58:43
نمایش : 303
معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار چهارمحال و بختياري از راه‌اندازي شهرک صنعتي با مشارکت بخش خصوصي در استان خبر داد.
به گزارش پايگاه خبري تحليلي کياربيدار به نقل از  ايسنا – منطقه چهارمحال و بختياري- سيامک سليماني 26 دي ماه در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان، از راه‌اندازي شهرک صنعتي با مشارکت بخش خصوصي در استان خبر داد و اظهار کرد: چهارمحال و بختياري آمادگي واگذاري و راه اندازي شهرک‌هاي صنعتي با مديريت بخش خصوصي و در قالب بسته‌هاي سرمايه گذاري را دارد.
وي اجرايي شدن تمامي مصوبات ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان را ضروري دانست و گفت: کليه بانک‌هاي استان موظفند در راستاي احياي واحدهاي توليدي راکد و نيمه فعال  تمامي مصوبات تصويب شده در جلسات ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي را اجرايي کنند.
حبيب الله وفايي، رئيس سازمان برنامه و بودجه چهارمحال و بختياري نيز با اشاره به اينکه اهتمام به ضوابط قانوني از مهمترين معيارهاي مصوبات اين ستاد است، تصريح کرد: .هيچ ارگاني مجاز نيست خلاف قانون مصوبه اي در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي و يا ساير کارگروه هاي مرتبط در چهارمحال و بختياري داشته باشد.
فاطمه دوستي، مديرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداري چهارمحال و بختياري نيز از فعاليت  و تشکيل کميته تسهيل و شتاب دهي به کسب و کار بانوان در ستاد فرماندهي اقتصاد مقاومتي استان در راستاي توجه به بانوان خبر داد و گفت: در راستاي توجه به بانوان استان مقرر شد اواخر بهمن امسال همايش توسعه کسب و کار زنان در حوزه آي. تي و 14 اسفند سال جاري همزمان با هفته گراميداشت مقام زن همايش "ايده شو" به ميزباني چهارمحال و بختياري برگزار شود.
 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن