پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار
پر بحث ترین ها
همراهان بیدار
امروز
-1
دیروز
-1
کل
-1
 
اخبار برگزیده
کد مطلب: 169004
رفع مشکلات و قاطعيت در برابر بدخواهان کشور بايد سرلوحه اقدامات مسئولان باشد
تاریخ انتشار : 1396/10/29 15:08:03
نمایش : 115
امام جمعه شلمزار در خطبه هاي اين هفته نماز جمعه شلمزار بر اهميت قاطعيت مسئولان کشور در برابر دشمن و رفع مشکلات داخلي تاکيد کرد.
به گزارش کيار بيدار، حجت الاسلام زماني در خطبه اول نماز جمعه شلکمزار بر اهميت تواضع و فروتني تاکيد کرد و گفت: تواضع از صفات پسنديده و نيکوي انسان است و تواضع مي تواند باعث رشد و تعالي انسان مي شود و در برابر تواضع صفت زشت، ناپسند و رذيله بزرگ  تکبر وجود دارد.

امام جمعه شلمزار با اشاره به داستان رانده شدن شيطان از درگاه الهي گفت: شيطان به دليل تکبر از مقامي که داشت رانده شد و از مقام بالايش به ورطه سقوط افتاد.

حجت الاسلام در ادامه به اهميت تواضع از ديدگاه قرآن نيز اشاره کرد و گفت: در قرآن صراحتا بيان شده است که بندگان خدا کساني هستند که بر روي زمين با تواضع راه مي روند.

خطيب جمعه شلمزار در پايان خطيبه اول گفت: تواضع و فروتني نشان دهنده اعتقاد و ايمان انسان به خداوند و  قيامت است و مداراي با مردم نشان دهنده تواضع و فروتني است.

حجت الاسلام زماني در آغاز خطبه دوم گفت:  هيئت حاکمه کاخ سفيد با زياده خواهي براي ايران پيش شرط تعيين مي کنند، اجراي برجام را منوط بهپذيرش شرايط خود عنوان مي کنند و از انجام تعهدات خود در قبال جمهوري اسلامي ايران سرباز مي زندد و پا را از حد و حدود خود  فراتر مي نهد اما مسئولان کشور بايد در برابر اين هجمه ها محکم بايستند و با اعتماد به مردم و ايجاد اتحاد کشور کمشت محکمي بر دهان ياوه گويان آمريکايي بکوبند.

وي گفت: مسئولان کشور بايد در برابر دشمنان قاطع و محکم و در برابر مردم و ملت خاشع و متواضع باشند.

امام جمعه شلمزار در ادامه به مساله محيط زيست اشاره کرد و افزود: توجه به محيط زيست به همه توصيه مي شود. نبايد با رها کردن زباله ها محيط زندگي خودمان را به دست خودکمان آلوده و  نابود کنيم،  اميدواريم رحمت الهي شامل حالمان شود و باران رحمت الهي بر اين سرزمين ببارد.

حجت الاسلام زماني   در خصوص  آسيب هاي فضاي مجازي  و اهميت توجه به کنترل فضاي مجازي و خانواده ها نيز گفت: فضاي مجازي آينده کشورمان را هدف گرفته است و بايد مردم و مسئولان در اين زمينه با چشم باز تمهيدات لازم را بيانديشند.

وي در پايان جان باختن و شهادت ملوانان کشتي سانچي را تسليت گفت و ضمن گرامي داشت ياد و خاطره 16شهيد آتش نشان حادثه پلاسکو  با خانواده شهداي کشتي سانچي و حادثه پلاسکو ابراز همدردي کرد.


 
 
 
 
ارسال کننده
ایمیل
متن
 
سامانه ارتباط با ما
شنبه 28بهمن ماه
یک شنبه 29 بهمن ماه
دوشنبه 30 بهمن ماه 
سه شنبه 1اسفند ماه(تعطیل)
شهادت حضرت زهرا سلام الله علیها
چهارشنبه 2اسفند ماه
پنج شنبه 3اسفند ماه
جمعه  4اسفند ماه
سامانه ارتباط مردمی کیار بیدار
کانال پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
پیام رسان سلام

پایگاه خبری تحلیلی کیار بیدار در
اینستا گرام

 
سامانه اعلام برنامه 
کیار بیدار
اوقات شرعی
پیوند ها
موسسه پژوهشي تنظيم و نشر آثار امام خميني(ره)

دفتر مقام معظم رهبري

دفتر حفظ و نشر آثار آيت الله خامنه اي

پايگاه اطلاع رساني دولت

مجلس شوراي اسلامي

وزارت خانه ها

جستجو گر يوز

استعلام تخلفات رانندگي

سامانه اعلام نياز يارانه دريافتي

سامانه گردشگري شهرستان کيار

تقويم ئو مناسبت ها

اخبار انتخابات خبرگان رهبري و مجلس شوراي اسلامي

پارسي جو -موتور جستجوي ايراني

اعتراض به حذف يارانه

پيام رسان سلام